رتبه تک‌رقمی قابل انتظار بود؛/ شریفات: نمی‌دانم چرا آن شعارها داده شد

به گزارش “ورزش سه”، اسماعیل شریفات در مورد دیدار با ذوب‌آهن به خبرنگار ما گفت: بازی خوب و متعادلی بود و از لحاظ مالکیت توپ دو تیم در یک سطح قرار داشتند و موقعیت‌های بیشتر و خطرناک‌تری نسبت به ذوب‌آهن به وجود آوردیم که یکی از آن‌ها به تیر دروازه برخورد کرد و یکی، دو موقعیت تک به تک را با بدشانسی هدر دادیم یا گلر حریف مهار کرد. در کل موقعیت‌های ما از ذوب‌آهن خطرناک‌تر بود.

او در مورد شعارهای برخی تماشاگران از ابتدای مسابقه علیه تیم و فخرالدینی ابراز کرد: در مقطعی از فصل هستیم که باید هواداران از تیم حمایت کنند و به نظرم با توجه به بودجه‌ای که باشگاه دارد و ابزارهایی که در اختیار داریم، رتبه تک رقمی در جدول  نتیجه خوبی است و این هدفی بوده که باشگاه خواسته. تازه با همین جایگاه اعتقاد دارم امسال کمی هم بدشانسی آوردیم وگرنه الان جایگاه ما خیلی بهتر بود.

شریفات تاکید کرد: درست است که تعداد برد زیادی نداشتیم ولی باخت هم کم دادیم و شخصیت خوبی به دست آوردیم. توهین به بازیکنان تیم و در رأس آن به میلاد فخرالدینی که علیه وی شعار دادند، کار درستی نیست و با وجود اینکه تماشاگران برای ما قابل احترام‌ هستند و برابر ذوب‌آهن خیلی خوب تشویق‌مان کردند ولی متاسفانه شعارهایی هم دادند که حمایت خوب‌شان را زیر سوأل برد.

او یادآور شد: میلاد فخرالدینی کاپیتان تیم ما است و توهین به میلاد، توهین به من و سایر بازیکنان تیم است و بی‌حرمتی به یک بازیکن توهین به کل تیم است. بعد از بازی ما خیلی ناراحت بودیم از این اتفاقات و شعارهایی داده شد بی‌دلیل و بی‌مورد بود چرا که تیم شخصیت نباختن گرفته و در هر بازی هم کلی موقعیت داریم و آمار خوبی در هر زمینه داریم و خط دفاعی ما جزو قدرت‌های لیگ است و فقط کمی در زدن گل بدشانس بوده‌ایم.  اتفاقا ما شخصیتی پیدا کردیم که رقبای ما همگی به تیم آلومینیوم احترام می‌گذارند ولی اصلا نمی‌دانیم چرا  در بازی شعار می‌دادند. در هر صورت به نظرم وقت سر دادن این شعارها نبود چرا که خوب نتیجه گرفته‌ایم.

این بازیکن درمورد رقابت با فولاد برای رتبه هفتمی عنوان کرد: فصل گذشته به خاطر تفاضل یک گل کمتر از ذوب‌آهن در رتبه هشتم قرار گرفتیم و امسال باید نسبت به پارسال پیشرفت کنیم و تمام سعی ما این است که رتبه هفتم را کسب کنیم. به نظرم حتی رتبه هشتم به معنای پسرفت ما نیست و همان رتبه تک رقمی که خواست باشگاه بوده را به دست آورده‌ایم.

او اضافه کرد: مطمئناً در دیدارهای آینده برابر فولاد و گل‌گهر و نفت مسجدسلیمان تمام تلاش‌مان را خواهیم کرد. البته که گل‌گهر شرایط ایده‌آلی هم بعد از جدایی آقای قلعه‌نویی ندارد و نفت مسجدسلیمان هم که شرایطش این هفته مشخص خواهد شد و به نظرم رتبه هفتم را می‌توانیم کسب کنیم و پیشرفت یک پله‌ای نسبت به پارسال داشته باشیم.

شریفات یادآور شد: باشگاه برای فصل آینده به دنبال حفظ کادر فنی و تمدید با نفرات و اسکلت اصلی تیم است و به نظر من اگر سال آینده نفرات مدنظر رحمتی تمدید کند و ۵-۴ بازیکن خوب به تیم اضافه شوند، فصل آینده حرف‌های زیادی برای گفتن داریم.

نظر شما !!