رتبه سوم کنکور تجربی: تعیین هدف و برنامه‌ریزی منظم دو عامل موفقیت است

به گزارش خبرگزاری فرماندهی، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین از  گرگان ، عرفان کرپه دانش‌آموز اهل بندرترکمن است که توانسته در کنکور گروه آزمایشی علوم تجربی رتبه سوم را کسب کند. وی اهل شهرستان بندرترکمن بوده که مقاطع ابتدایی و متوسطه اول را در این شهرستان به پایان رسانده و دوره متوسطه دوم را در دبیرستان تیزهوشان گرگان تحصیل کرده است.

وی توانسته موفقیت بزرگی را در کنکور کسب کند و رتبه سوم کنکور گروه آزمایشی علوم تجربی را به دست آورده است که آن را نتیجه برنامه ریزی منظم و اعتماد به نفس خود می‌داند.

کُرپه در گفت‌وگو با خبرنگار فرماندهی، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین در گرگان اظهار داشت: با تلاش و پشتکاری که داشتم مدرک دیپلم را با معدل 19.94 به اتمام رساندم و پس از آن خود را برای کنکور آماده کردم.

وی گفت: برای کسب هر موفقیتی نیاز به تعیین هدف و برنامه ریزی منظم داریم که اعتماد به نفس می‌تواند مکمل این دو عامل برای رسیدن به مقصد نهایی  و موفقیت باشد.

رتبه سوم کنکور تجربی اضافه کرد: من هم برای کسب رتبه برتر در کنکور برنامه ریزی خوبی انجام دادم و با کمک پدر و مادر، مدیران و معلمانم توانستم نتیجه زحماتم را بگیرم.

وی افزود: برای رسیدن به موفقیت نباید در طول مسیر خسته شویم و جا بزنیم و در عین حال باید برای رسیدن به هدف، امیدوار باشیم. توصیه من به کنکوری‌های سال آینده این است که به توانایی‌های خود اعتماد و ایمان داشته باشند.

کرپه تأکید کرد: کنکوری‌ها نباید ناامید و خسته شوند چون می‌بینیم که می‌شود از یک شهر کوچکی مانند بندرترکمن هم به رتبه برتر کنکور رسید؛ بنابراین باید همه تلاش خود را به کار بگیرند و بر روی درس و تحصیل خود تمرکز کنند تا نتیجه دلخواه خود را کسب کنند.

انتهای پیام/589/س

نظر شما !!