رسمی: ستاره سابق آژاکس به بایرن مونیخ پیوست

به گزارش “ورزش سه”، دالی بلیند، ستاره 32ساله هلندی، در ماه دسامبر قرارداد خود با باشگاه آژاکس را دوطرفه فسخ کرد و از آن زمان بازیکن آزاد بود. او امشب با امضای قراردادی با باشگاه بایرن مونیخ به باواریایی‌ها پیوست.

بلیند در جام جهانی قطر با پیراهن تیم ملی کشورش هلند خوش درخشید و بایرنی‌ها از همان زمان تصمیم گرفتند او را به خدمت بگیرند. باواریایی‌ها بلیند را جانشین مناسبی برای لوکاس هرناندز می‌دانند که در جام جهانی آسیب دید. به همین علت بود که بایرن با ستاره هلندی قراردادی موقت و شش ماهه امضا کرد.

بلیند با حضور در دفتر باشگاه بایرن مونیخ در کنار حسن صالح حمیدزیچ، مدیر ورزشی باشگاه، نشست و قراردادش را تا ماه ژوئن امضا کرد. این ستاره هلندی در بایرن پیراهن شماره 23 را به تن خواهد کرد.

این مدافع هلندی بعد از امضای قراردادش با بایرن مونیخ گفت: “امیدوارم بتوانم از تجربه‌ام برای کمک کردن به بایرن استفاده کنم. قول می‌دهم از همه توانم برای بایرن استفاده کنم. بی‌صبرانه منتظر بازی در این تیم هستم. ما وارد هیجان‌انگیزترین قسمت فصل شده‌ایم و از این به بعد باید جام‌ها را هدف بگیریم. عطشی که بایرن مونیخ به قهرمانی دارد نقش مهمی در تصمیم‌گیری من داشت.”

نظر شما !!