رسیدن به نیمه نهایی کشتی با پیک موتوری

به گزارش “ورزش سه” و به نقل از تسنیم اسماعیل نجاتیان درخصوص اینکه قرار نبود در مبارزه نیمه‌نهایی برای تیم کشتی ستارگان روی تشک برود، اظهار داشت: من قرار بود در مبارزه سوم چهارمی کشتی بگیرم، چون می‌دانستیم شانس ما در نیمه‌نهایی کم است، می‌خواستیم همه توان‌مان را برای کشتی بعدازظهر بگذاریم و یک تیم خوب روی تشک بفرستیم. وزن 97 کیلو را خالی گذاشته بودیم اما ظاهرا رئیس فدراسیون کشتی گفته بود باتوجه به اینکه پخش زنده تلویزیونی است، همه باید کشتی بگیرند وگرنه محروم می‌شوند.

وی ادامه داد: من در هتل بودم، دنبال کنترل تلویزیون بوده و می‌خواستم دراز بکشم و کشتی‌ها را از تلویزیون ببینم که ساعت 10 و ربع صبح دنبالم آمدند و گفتند باید کشتی بگیریم. من را با پیک موتوری به سالن کشتی بردند. زمانی که من رسیدم دیدم آذرپیرا دارد گرم می‌کند. من تازه روی تشک بند کفشم را بستم.

نجاتیان در مورد اینکه چرا در مبارزه عصر تیم ستارگان را در رده‌بندی همراهی نکرد، گفت: من سرماخورده بودم و با درد و مریضی صبح روی تشک رفتم و البته کشتی را بردم. وقتی مبارزه تمام شد سردرد شدیدی داشتم و دیگر نتوانستم روی تشک بروم. البته تیم هوتن فکر می‌کرد من در 97 کیلو برای ستارگان کشتی می‌گیرم، گلیج به 125 کیلوگرم رفت اما جای من امیر محمدی در 97 کیلو روی تشک رفت. من قبلا چندین بار مجتبی گلیج را شکست داده بودم.

این کشتی‌گیر خراسانی که رکورددار حضور در لیگ برتر است، در مورد تصمیمش برای آینده تاکید کرد: فعلا کشتی می‌گیرم تا زمانی که بچه‌ها من را بزنند. سال گذشته هم می‌خواستم در جام تختی کشتی بگیرم، خیلی هم سرحال بودم و پیش ازآن با ناداوری در فینال مسابقات کشوری، مغلوب محمدحسین محمدیان شده بودم، اما کرونا گرفتم و نتوانستم مبارزه کنم. امسال هم اگر سرحال باشم قصد حضور در مسابقات قهرمان کشوری را دارم.

نظر شما !!