رشید و پیام برای این کلین‌شیت همه کار می کنند/ رقبای سابق در جنگ نابرابر غروب جمعه!(عکس)

به گزارش “ورزش سه”، دو دروازه بان سابق تیم ملی که نیم فصل در کنار یکدیگر در سپاهان حضور داشتند، حالا در هفته بیست و نهم لیگ روبه روی یکدیگر می ایستند. رشید مظاهری و پیام نیازمند به عنوان دو دروازه بان باتجربه در مسابقه پیکان و سپاهان نقش مهمی در تیم های خود ایفا خواهند کرد.

بی شک رشید با کوله باری از تجربه ناشی از حضور در اردوهای تیم ملی، استقلال، تراکتور و سپاهان در ترکیب پیکان انگیزه زیادی مقابل تیم سابق خود دارد. او که نیم فصل اول لیگ را در سپاهان گذراند، با اضافه شدن پیام نیازمند شرایط سختی را در این تیم سپری کرد و در نهایت هم اصفهان را به مقصد تهران و حضور در پیکان ترک کرد.

رشید اگرچه سعی کرد اعتماد مورایس را به دست بیاورد اما رابطه آنها خوب نبود و در نهایت گلر باتجربه سپاهان را به مقصد پیکان ترک کرد.

رشید از زمانی که به پیکان آمده توانسته بار دیگر توانایی خود را نشان بدهد و در بین بهترین گلرهای فصل قرار بگیرد. او در 12 مسابقه ای که در لیگ برتر برای پیکان به میدان رفته، 6 بار کلین شیت کرده که با توجه به شرایط پیکان آمار مناسبی برای این دروازه بان محسوب می شود. او یکبار هم در سپاهان دروازه اش را بسته نگه داشته بود و حالا با 7 کلین شیت به کار خود ادامه می دهد.

دروازه بان باتجربه پیکان که هفته پیش مقابل پرسپولیس هم نمایش خوبی داشت و با پنالتی دروازه اش باز شد، حالا با انگیزه زیاد به اصفهان رفته و در ورزشگاه نقش جهان اینبار روبه روی سپاهان خواهد ایستاد.

از سوی دیگر پیام نیازمند دروازه بان ملی پوش طلایی پوشان هم انگیزه زیادی برای این بازی دارد. او برای ثبت چهاردهمین کلین شیت فصل خود تلاش می کند و در عین حال شاهد رقابت جذابی میان نیازمند و مظاهری خواهیم بود.

این دو گلر که در اردوهای تیم ملی نیز باهم حضور داشتند، حالا در تیم ملی شرایط متفاوتی دارند. نیازمند یکی از پایه ثابت های اردو های تیم ملی است  و رشید که در گذشته شرایط مشابهی داشت، حالا با عملکرد خوب خود نشان داده می تواند در آینده بار دیگر پیراهن تیم ملی ایران را به دست بیاورد. البته که سپاهان و پیکان از نظر بودجه و داشتن ستاره ها هرگز باهم قابل مقایسه نیستند و رقابت پیام و رشید در یک جنگ تقریبا نابرابر اتفاق خواهد افتاد.

نظر شما !!