رفع اختلالات ویندوز ۱۱ با به روز رسانی سیستم عامل جدید

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از techradar؛ پس از راه اندازی ویندوز ۱۱، مایکروسافت فاش کرد که در حال آزمایش روش‌های جدیدی بوده که به روز رسانی آخرین نسخه سیستم عامل خود را ارائه می‌دهد. مایکروسافت در یک پست جدید  به مناسبت ۷ سالگی برنامه Windows Insider  غول نرم افزار Update Stack Packages را معرفی کرده است که به کاربران اجازه می‌دهد ویندوز 11 خود را جدا از سیستم عامل اصلی به روز رسانی کنند.

بسته‌های پکیج Update مایکروسافت برای Windows Insiders در کانال Dev ابتدا با بیلد ۲۲۴۷۸ ویندوز ۱۱ آغاز می‌شود.کاربران با انتخاب دریافت بسته‌های Update Stack، می‌توانند اطمینان حاصل کنند که رایانه شخصی در نصب به روز رسانی‌های جدید با حداقل اختلال روبرو است.

 
در حال حاضر، بسته پکیج Update فقط به مجموعه بسیار کوچکی از فایل‌های سیستمی مرتبط با به روز رسانی محدود می‌شود که مستقل از سیستم عامل توسط مایکروسافت توسعه یافته اند. با این حال، این شرکت ابتدا با آزمایش این فرآیند با Windows Insiders، امیدوار است که در نهایت دامنه و فرکانس انتشار‌ها را در آینده گسترش دهد.

بسته‌های به روز رسانی Stack از طریق Windows Update به Insiders تحویل داده می‌شود، همانطور که نسخه‌های جدید و به روز رسانی تجمیعی هستند. کاربران در کانال Dev می‌توانند به تنظیمات Windows Update رفته و برای دریافت به روز رسانی بسته Stack Update را بررسی کنند.

نظر شما !!