رومینیگه:/ جای بلینگام باشم، امسال به رئال نمی‌روم

به گزارش “ورزش سه”، به نظر می‌رسد که رئال مادرید در کورس رقابت برای جذب بلینگام پیروز شده و او به زودی با پیراهن این تیم به میدان خواهد رفت. 

بسیاری از باشگاه‌های بزرگ اروپایی مانند لیورپول و منچسترسیتی هم به صورت جدی برای جذب این بازیکن اقدام کرده بودند اما در نهایت موفق نشدند نظر موافق او و مدیران باشگاه دورتموند را جلب کنند. 

دورتموند هم در طول این مدت تلاش زیادی را برای حفظ این ستاره انگلبسی به کار گرفته و حتی پیشنهاد افزایش دستمزد قابل توجهی را به او ارائه کرده اما نتوانسته او را برای ادامه حضورش در این تیم راضی کند. سه روز پیش مارکا مدعی شد که تمامی کارهای مربوط به انتقال بلینگام به رئال مادرید انجام شده و این بازیکن قرار است بلافاصله پس از پایان فصل جاری قراردادی را با او به امضا برساند. 

رومینیگه ولی معتقد است بلینگام باید یک سال دیگر در دورتموند بماند: «به نظر می رسد بلینگام به رئال خواهد رفت و حتی دورتموند هم با رئال وارد مذاکره شده ولی او هنوز تا 2025 قرارداد دارد و پیشنهاد تمدید تا 2026 با دستمزد بالا نیز از مدت ها پیش روی میز است. دلیلی نمی بینم بلینگام این پیشنهاد را رد کند.»

رومینیگه ادامه داد: «به بلینگام توصیه می کنم که تمدید کند و در دورتموند بماند. او برای اینکه تبدیل به هافبک ثابت رئال شود، هنوز خیلی جوان است؛ به خصوص که مودریچ و کروس نیز یک سال دیگر در رئال خواهند ماند. جود می تواند یک سال بماند و کمی دیرتر به رئال برود.»

نظر شما !!