رونالدو تعویض می‌شود و اعتراضی ندارد! (عکس)

به گزارش “ورزش سه”، زمانی تصور تعویض رونالدو در دو دیدار پیاپی کار سختی بود و مربی‌ای که چنین کاری انجام می‌داد، قطعا با اعتراض ستاره پرتغالی مواجه شد اما روبرتو مارتینز خوش‌شانس است که با چنین مشکلی مواجه نیست و این احتمالا می‌تواند از نتایج رفتن رونالدو به لیگ عربستان باشد؛ اتفاقی که به او یادآوری کرد با بالا رفتن سن باید با شرایط جدید کنار بیاید و چنین تصمیماتی را بپذیرد.

در دیدار قبلی پرتغال مقابل لیختن اشتاین، رونالدو که هت‌تریک کرده بود، در 15 دقیقه پایانی از زمین خارج شد و بعد از اینکه با مارتینز خوش و بش کرد، روی نیمکت نشست.

این اتفاق در دیدار امشب برابر لوکزامبورگ هم تکرار شد و او این بار در دقیقه 64 جای خود را گونچالو راموس داد و بعد از اینکه مربی اسپانیایی تیمش را در آغوش کشید، با همه نیمکت‌نشینان دست داد و تا پایان بازی روی نیمکت نشست.
این اتفاق در حالی رخ داد که رونالدو این فرصت را داشت که بار دیگر هت‌تریک کند و این هدف مقابل تیم ضعیفی مانند لوکزامبورگ کاملا در دسترس بود اما مارتینز ترجیح داد ستاره تیمش را بیش از آن خسته نکند و افزایش آمار گلزنی‌های او را به دیدارهای بعدی موکول کرد.
البته پرتغال در دو دیدار ابتدایی‌اش در مقدماتی یورو 2024، با ضعیف‌ترین حریفانش روبرو شد و قطعا در دیدارهای بعدی برابر بوسنی و هرزگووین، ایسلند و اسلواکی، کار سخت‌تری خواهند داشت و باید دید در آن زمان تصمیم‌های احتمالی روبرتو مارتینز که می‌تواند نیمکت‌نشینی رونالدو و قرار نگرفتن او در ترکیب اصلی را هم شامل شود، با چه واکنشی از طرف ستاره النصر روبرو خواهد شد.
 

نظر شما !!