رونمایی از رئال آنچلوتی در گلاسگو بدون آلابا

به گزارش “فرماندهی، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین”، رئال مادرید در اولین بازی جدی دوستانه پیش فصل خود امروز از ساعت 19 به وقت محلی برابر گلاسگو رنجرز قرار خواهد گرفت. رئال پیش از این در والدبباس و پشت درهای بسته دو بازی دوستانه برابر فوئن لابرادا و رایووایکانو انجام داده بود که در اولی 3-1 برنده شد و در دومی به تساوی دست یافت.

 

 

 

 

بازی امشب اما یک بازی جدی تر محسوب می شود و قرار است رئال پس از 500 روز در ورزشگاهی به میدان برود که 13 هزار هوادار در آن حاضر خواهند بود. رئال در دوران پاندمی کرونا تمامی بازی هایش بدون تماشاگر بوده است.

رئال در شرایطی به مصاف تیم تحت هدایت استیون جرارد می رود که از ملی پوشانش بهره نمی برد. کارلتو در نهایت تصمیم گرفت که روی نام داوید آلابا خرید اتریشی جدیدش نیز قلم قرمز بکشد. تونی کروس، لوکا مودریچ، رافا واران و کریم بنزما(ابتلا به کرونا) نیز دیگر غایبان مهم رئال هستند.

 

فهرست رئال برای بازی امشب

 

 

دیدار امشب فرصت خوبی برای مارتین اودگارد، ایسکو، لوکا یوویچ و رودریگو خواهد بود تا شایستگی های شان را نزد سرمربی ایتالیایی ثابت کنند.

 

 

نظر شما !!