رونمایی بنزما از جام شماره یکصد رئال مادرید (عکس)

به گزارش “ورزش سه”، رئال مادرید برابر تیم قعرنشین الچه کار سختی در پیش نداشت. آنها در همان نیمه نخست، کار حریف را یکسره کرده و سه مرتبه دروازه ادگار بادیا را گشودند و مودریچ نیز در نیمه دوم، تیر خلاص را بر پیکر تیمی که می توان گفت سقوطش از اکنون قطعی است، وارد کرد.

بنزما در این دیدار توانست 2 مرتبه دروازه الچه را باز کند. هر چند که هر 2 گل او از روی نقطه پنالتی به ثمر رسیدند ولی کریم با همان گل نخست، از رکورد 228 گل رائول گونزالس عبور کرد و به دومین گلزن برتر رئال مادرید در رقابت های لالیگا تبدیل شد.

پیش از شروع این دیدار، بنزما مقابل دیدگان هواداران حاضر در استادیوم سانتیاگو برنابئو از کاپ قهرمانی جام جهانی باشگاه ها رونمایی کرد و آن را بالای سر برد.

شاگردان آنچلوتی هفته قبل و در این پیکارها، با کسب 2 پیروزی مقابل الاهلی مصر و الهلال عربستان، عنوان قهرمانی جام جهانی باشگاه ها را از آن خود کردند تا باشگاه پر افتخار رئال مادرید، به یکصدمین جام تاریخ خود دست یابد.

رئالی ها در نخستین دیدار خانگی خود پس از جام جهانی باشگاه ها، کاپ این مسابقات را با خود به استادیوم آوردند و بنزما نیز آن را بالای سر برد تا هواداران مادریدی این قهرمانی را نیز جشن بگیرند.

نظر شما !!