رویداد چهارسوق رویدادی برای شبکه سازی و اشتراک گذاری تجربیات افراد

دبیر رویداد چهارسوق گفت: این رویداد اتفاق خوبی برای شبکه سازی و اشتراک گذاری تجربیات، ایده های نو و هویت بخشی به فعالان عرصه هنر و رسانه است. 

به گزارش خبرنگار عصرایران، قاسم اکبری دبیر دومین رویداد تخصصی چهارسوق در حاشیه برگزاری این رویداد که از صبح امروز ۱۹ اسفندماه در بنیاد سینمایی فارابی در حال برگزاری است، گفت: چهار سوق هنر و رسانه یک رویداد و فعالیت شناخته شده در عرصه تعلیم و تربیت است
سال گذشته با برگزاری جلسات مختلفی ایده برگزاری چهارسوق تخصصی درباره زیست بوم شکل گرفت و اولین رویداد تخصصی تعریف شد. 

وی افزود: سال گذشته به دلیل شیوع کرونا، این رویداد به صورت مجازی برگزار شد اما امسال این رویداد رو به صورت حضوری داریم. این رویداد اتفاق خوبی برای شبکه سازی و اشتراک گذاری تجربیات، ایده های نو و هویت بخشی به فعالان عرصه هنر و رسانه است. 

مدیر مرکز آموزش های تخصصی دانشگاه سوره درباره هدایت افراد به این رویداد نیز بیان کرد: اینگونه رویدادها باید ادامه پیدا کنند تا شناخته شوند تمام شرکت کنندگان این رویداد باید سفیران رویداد شوند و رویداد را به جامعه معرفی کنند. 

اکبری اضافه کرد: رویداد چهارسوق باید از سوی مدیران هنرستان ها و دانشگاه ها به عنوان مرجعیت دورهمی رسانه ای شناخته شود تا آنان نیز در مسیر اجرایی کمک کنند تا سطح کمی و کیفی این رویداد ارتقا پیدا کند. 

گفتنی است رویداد چهارسوق یک رویداد مهم برای تقویت امید و انگیزه بین فعالان هنر و رسانه کشور است که هرساله برگزار می شود. 

در این رویداد هرسال فعالان و دغدغه مندان از نقاط مختلف کشور حتی از کشورهای اسلامی دیگر کنار هم جمع می شوند تا تجربیات نوآورانه یکدیگر را بشنوند، با هم متصل شوند و یک شبکه سازی بین آنان ایجاد شود. 

هدف اولیه جشنواره چهارسوق، فعالان هنر و رسانه هستند که می توانند با یادگیری رشد پیدا کنند و سپس با یک شبکه سازی افراد بیشتری در این امر درگیر شوند.

نظر شما !!