روی کین:/ ناراحت می‌شوم اگر سیتی سه‌گانه ببرد

به گزارش “ورزش سه”، روی کین، اسطوره منچستریونایتد، به شوخی اعلام کرد که در صورت کسب سه‌گانه توسط منچسترسیتی عصبانی و ناراحت می‌شود.

تیم تحت هدایت پپ گواردیولا پس از شکست 3 بر صفر شفیلد یونایتد در نیمه نهایی جام حذفی، به این موفقیت چشمگیر نزدیک می‌شود.

با داغ شدن کورس قهرمانی لیگ برتر و رویارویی در نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا با رئال مادرید، اخیراً صحبت از احتمال کسب سه گانه توسط بازیکنان منچسترسیتی به اوج رسیده است.

روی کین، اسطوره منچستریونایتد، به شوخی اعلام کرد که کسب چنین افتخاری توسط رقیب شیاطین سرخ برای او دشوار است و همچنین هشدار داد که آبی‎‌های شهر منچستر راه دشواری در پیش دارند.

در مصاحبه با شبکه ITV، از کین پرسیده شد که اگر سیتی سه گانه را کسب کند، او ناراحت می‌شود یا خیر. او گفت:”بله [به شوخی]. نه، نه من از تیم‌ها بدم نمی‌آید. من چنین آدمی نیستم، من به مردم نگاه می‌کنم و می‌دانم که بردن جام‌ها چقدر سخت است، بنابراین اگر سیتی به قهرمانی ادامه داد، انصافاً کار خوبی است، زیرا می‌دانیم چقدر سخت است.

اما آ‌ن‌ها چند مانع پیش رو دارند، مخصوصا رئال مادرید. بدیهی است که آن‌ها در جام حذفی و البته لیگ شانس قهرمانی دارند اما فکر می‌کنم رئال مادرید مانع بزرگ‌تری است. فکر می‌کنم بزرگترین مشکل غلبه بر رئال مادرید است.”

منچسترسیتی در حال حاضر در رده دوم جدول لیگ برتر قرار دارد. آن‌ها پنج امتیاز کمتر از آرسنال صدرنشین به دست آورده‌اند اما دو بازی عقب افتاده دارند و همچنین روز چهارشنبه باید برابر آرسنال بازی کنند.

در لیگ قهرمانان اروپا، آن‌ها پس از پیروزی 4 بر یک مقابل بایرن مونیخ، قهرمان بوندسلیگا، به نیمه نهایی این رقابت‌ها راه یافتند. در حالی که تنها مادرید، اینترمیلان و آث میلان در این رقابت‌ها باقی مانده‌اند، این انتظار وجود دارد که سیتی سرانجام به انتظار خود برای معتبرترین جام اروپا پایان دهد.

در فینال جام حذفی هم شاگردان پپ گواردیولا با برنده دیدار بین تیم‌های منچستریونایتد و برایتون رو به رو می‌شوند.

نظر شما !!