زبان گرفتن فرزند شهید محمدجواد رستمی، کنار پیکر پدرش+فیلم

به گزارش گروه حماسه و مقاومت خبرگزاری فرماندهی، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین مراسم وداع با پیکر مطهر شهید مدافع حرم محمدجواد رستمی نیز عصر روز گذشته (شنبه هفتم اسفندماه) در معراج شهدای تهران با حضور خانواده، بستگان و عاشقان به فرهنگ ایثار و شهادت برگزار شد.

در این مراسم، محمدعلی فرزند شهید مدافع حرم محمدجواد رستمی با دیدن پیکر پدرش شروع به مرثیه‌سرایی کرد و خواند: کی گفته من بابا ندارم؟ کی گفته من بی‌کس و کارم؟ کی گفته من بابا ندارم؟ بابای من قشنگ‌‌ترین بابای دنیاست.


محمدعلی پنج سال منتظر بازگشت پدرش بود

 


بالاخره پدر محمدعلی آمد

 


بی‌قراری‌ محمدعلی کنار پیکر پدر شهیدش

 

 

مداحی جانسوز فرزند شهید مدافع حرم لشکر فاطمیون، شهید محمدجواد رستمی

شهید محمدجواد رستمی از شهدای لشکر فاطمیون با نام جهادی «ابومحمد» در چهاردهم خردادماه سال ۱۳۶۹ در تهران به دنیا آمد. او ۲۶ خردادماه سال ۱۳۹۵ در شهرک معراته، حلب سوریه به شهادت رسید و پیکرش در منطقه ماند. اکنون بعد از گذشت پنح سال، پیکر مطهرش از طریق آزمایش DNA‏ شناسایی شده است. از این شهید یک فرزند پسر به یادگار مانده است.

به گزارش فرماندهی، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین‌ مراسم تشییع پیکر این شهید، امروز (یکشنبه هشتم اسفندماه) از ساعت ۹ صبح به نشانی خیابان خاوران، روبروی ترمینال خاوران،‌ خیابان شهید میرزاده، مسجد حضرت زینب (س) برگزار و بعد از آن،‌ مراسم تدفین نیز ساعت ۱۱ در قطعه ۵۰ بهشت زهرا انجام می‌‌شود.

انتهای پیام/


نظر شما !!