زلزله ترکیه، والیبال و کابوسی که تمام‌شدنی نیست!

به گزارش “ورزش سه”، وقوع زمین‌لرزه‌ در کشور ترکیه، خسارت‌های سنگینی بر جای گذاشت و باعث فوت و زخمی شدن تعداد زیادی از شهروندان این کشور شد تا جایی که رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه، هفت روز عزای عمومی اعلام کند.

مسابقات ورزشی در ترکیه به حالت تعلیق در آمده و مشخص نیست چه وضعیتی در انتظار ورزش این کشور خواهد بود. سه لژیونر والیبال ایران این فصل در سوپرلیگ ترکیه توپ می‌زنند. سعید معروف، کاپیتان سابق تیم ملی والیبال ایران به همراه مرتضی شریفی و بردیا سعادت سه بازیکنی هستند که در این مسابقات حاضر هستند و اتفاقاً تا اینجا جزء بازیکنان برجسته سوپرلیگ ترکیه بوده‌اند؛ سه بازیکنی که خوشبختانه مشخص شد به خاطر دور بودن آن‌ها از محل زلزله اتفاقی برایشان رخ نداده است.

با وجود گذشت چند روز از این حادثه تلخ، همچنان خبرهای بدی از ترکیه مخابره می‌شود. در همین راستا ساعاتی قبل فدراسیون والیبال ترکیه رسما اعلام کرد 16 نفر از اعضای تیم والیبالی که متعلق به قبرس شمالی بوده در زلزله این کشور جان خود را از دست داده‌اند. این یک اردوی دانش‌آموزی در منطقه کهرامان ماراش بوده و این 16 نفر به شکل کابوس‌وار و تلخی در این زلزله مهیب جان باختند.

نظر شما !!