سازمان منطقه آزاد اروند: به احتمال فراوان متروپل یکشنبه به صورت کامل تخریب شود

 مدیر اجرای طرح‌های عمرانی سازمان منطقه آزاد اروند گفت:مرحله پایانی عملیات تخریب باقی‌مانده ساختمان متروپل آبادان به دلیل بارندگی متوقف شد که از امروز مجدد از سر گرفته شد.

فرهاد آریادوست در گفت وگو با ایرنا افزود: قرار بود روز پنجشنبه هفته گذشته آخرین مرحله عملیات تخریب باقی مانده ساختمان متروپل آغاز و روز گذشته به پایان برسد اما به دلیل بارندگی و شرایط آب و هوایی عملیات تخریب متوقف شد.

وی ادامه داد: مرحله پایانی عملیات تخریب از امروز شنبه آغاز می‌شود و به احتمال فراوان فردا به پایان خواهد رسید تا متروپل به صورت کامل تخریب شود.

آریادوست گفت: پس از خرید تجهیزاتی مانند جک و وینچ‌های قوی توسط مجری طرح و استقرار آنها در کارگاه، عملیات برشکاری در قسمت‌های باقی‌مانده سازه آغاز و اقدامات لازم برای آماده‌سازی به منظور تخریب نهایی سازه انجام شده است.

وی بیان کرد: عملیات ایمن‌سازی و نصب کابل‌های ایمن انجام‌ شده است تا باقی مانده سازه به سمت مرکز خرید همجوار بازنگردد و این سازه ناایمن بدون هیچ مشکلی تخریب شود.

آریادوست گفت: از روز ۶ آذر محدودیت ترافیکی در اطراف ساختمان اعمال شده و ساختمان‌های اطراف متروپل که در محدوده خطر قرار داشتند به منظور تخریب باقی‌مانده تخلیه شدند.

نظر شما !!