سامورا: جام جهانی فوتبال ساحلی مسکو یکی از بهترین تورنمنت‌های تاریخ است

به گزارش خبرگزاری فرماندهی، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، دبیرکل فدراسیون جهانی فوتبال  می‌گوید جام جهانی فوتبال ساحلی در مسکو یکی از بهترین تورنمنت‌ها در تاریخ برگزاری این بازی‌هاست.

جام جهانی فوتبال ساحلی از امروز تا 10 روز آینده به میزبانی مسکو برگزار می‌شوند.

فاطیما سامورا، دبیرکل فیفا امروز در جمع خبرنگاران گفت: سه سال قبل اینجا در ورزشگاه لوژنیکی مسکو حضور یافتم و فرانسه قهرمان جام جهانی 2018 شد. این مسابقات خاطره‌های فراموش‌نشدنی را رقم زد. به نظرم یکی از بهترین تورنمت‌های تاریخ جام جهانی فوتبال ساحلی در انتظار ماست.

دیدارهای مرحله گروهی جام جهانی فوتبال ساحلی از امروز آغاز شد و تا 5 روز دیگر ادامه دارند. دیدارهای مراحل یک چهارم نهایی در 4 شهریور،  نیمه‌نهایی در 6 شهریور، رده‌بندی و فینال نیز در 7 شهریور برگزار خواهند شد.

 

انتهای پیام/

نظر شما !!