ساپینتو و چالش میان عارف، مرادمند و سیلوا/ مدافعی که معادلات خط دفاعی استقلال را به هم زد

به گزارش “ورزش سه”، استقلال روز چهارشنبه با هدف کسب عنوان قهرمانی جام حذفی، به مصاف نساجی می‌رود. آبی‌پوشان که در صدد کسب یک جام در این فصل از رقابت‌های فوتبالی هستند، باید ابتدا از سد حریف قائمشهری خود گذشته و سپس منتظر حریف خود در بازی فینال باشند.

ساپینتو برای این بازی با یک چالش مهم روبه‌رو شده است. او در 2 دیدار قبل برابر مس رفسنجان و تراکتور، از زوج‌های متفاوتی در قلب خط دفاعی استفاده کرد. او برابر تیم محمد ربیعی از عارف غلامی و محمدحسین مرادمند استفاده کرد و مقابل تبریزی‌ها نیز مجددا مرادمند و این بار سیلوا را به میدان فرستاد.

هر چند استقلال در این 2 دیدار دروازه خود را باز شده دید ولی محمدحسین مرادمند توانست در هر 2 مسابقه گلزنی کند و روی کامبک تیمش در رفسنجان نقش بزرگی داشت. علاوه بر این، او در کارهای دفاعی نیز وظایف خود را به خوبی انجام داد و تصور می‌شود او یکی از مدافعین تیم در بازی با نساجی باشد.

حالا سرمربی پرتغالی باید از میان عارف غلامی و رافائل سیلوا، یک بازیکن را برای بازی در کنار مرادمند انتخاب کند. 2 بازیکنی که عملکردشان برابر پرسپولیس و صنعت نفت با انتقادهایی روبه‌رو شده بود و باید دید در نهایت برای این بازی مهم، کدام یک از آنها به میدان می‌رود هر چند که حضور همزمان سیلوا و عارف و نیمکت‌نشینی مرادمند نیز می‌تواند یکی از پلن‌های ساپینتو باشد.

نظر شما !!