ستاره چلسی: با این خریدها بهترین تیم دنیا می‌شویم

به گزارش “ورزش سه”، خریدهای پر هزینه چلسی در پنجره نقل و انتقالات زمستانی توجه بسیاری را به خود جلب کرد و واکنش‌های زیادی را هم به همراه داشت. 
تاد بولی و دیگر مالکان این باشگاه مشکلی برای پرداخت هزینه گزاف انتقال ستاره‌های مورد نیاز این تیم به استمفوردبریج نداشتند و حالا انتظارها از این تیم نیز با توجه به جذب هشت با‌زیکن با مبلغ 392 میلیون دلار بالا رفته است. 
چلسی در واقع در همین پنجره زمستانی بیشتر از مجموع تمامی باشگاه‌های حاضر در چهار لیگ معتبر دیگر اروپا هزینه کرد و همین موضوع حتی باعث شد که یوفا به فکر تغییر قوانینش برای خریدهای یک باشگاه در ماه ژانویه باشد. 

اما ریس جیمز از این اقدام باشگاهش بسیار راضی است و باور دارد که آنها می‌توانند با تکیه بر همین خریدها به بهترین باشگاه دنیا تبدیل شوند. 
او در این باره به فوتبال دیلی گفت:« من فکر نمی‌کنم جامی باشد که چلسی نتواند در آن قهرمان شود. تیمی که در حال ساختن آن هستیم، با این ساختار و تمامی بازیکنان جوانی که دارد عالی است. زمانی که برای مدتی طولانی‌تر در کنار هم بازی کنیم و همه تجربه بیشتری به دست آورند، یکی از بهترین تیم‌های دنیا خواهیم شد.»

 

نظر شما !!