سرخ‌ها و تلاش برای نخستین برد خانگی سال؛/ گزارش زنده: پرسپولیس ۰

به گزارش “ورزش سه”، در یکی از حساس‌ترین بازی‌های هفته بیست و پنجم لیگ برتر، پرسپولیس میزبان ملوان بندر انزلی است. سرخ‌ها که در بازی قبلی خود در ورزشگاه آزادی با شکست در لحظات پایانی مقابل سپاهان با خاطره‌ای تلخ سال ۱۴۰۱ را تمام کردند حال امیدوارند در نخستین بازی خانگی سال جدید سه امتیاز به دست آورند و امیدوار به از دست دادن امتیاز رقبای مستقیم‌شان باشند.

ملوان که با ۲۴ امتیاز در رتبه دوازدهم قرار دارد تلاش می‌کند جایگاه خود در جدول را بهبود ببخشد و کسب امتیاز از پرسپولیس می‌تواند بسیار ارزشمند باشد.

ملوانی‌ها هفته گذشته به هوادار تهران باخته بودند اما پرسپولیس یک برد روحیه بخش و مهم در رفسنجان مقابل مس به دست آورد.

هفته بیست و پنجم لیگ برتر/ پنج‌شنبه ۱۴۰۲/۰۱/۱۷/ ورزشگاه آزادی تهران/

تیم داوری: بیژن حیدری، فرهاد مروجی، حسین مرادی و علی بای/ ناظر: رسول فروغی

ترکیب پرسپولیس:
علیرضا بیرانوند، علی نعمتی، گئورگی گولسیانی، وحید امیری، دانیال اسماعیلی فر، سعید صادقی، میلاد سرلک، سروش رفیعی، مهدی ترابی، محمد عمری و مهدی عبدی
سرمربی: یحیی گل‌محمدی

ترکیب ملوان:
ایمان صادقی، مجید عیدی، علی خوشکفا، سعید کریمی(22 – مصطفی نائیج پور)، پدرام قاضی پور، محمود مطلق زاده، میلاد شعبانلو، مهران احمدی، مهدی مومنی، میلاد جهانی و سهیل فداکار
سرمربی: مازیار زارع

🟨 اخطار: 

علیرضا خوشکفا (۲۸)

⏱لحظات حساس:

دقیقه ۱: اولین موقعیت خطرناک بازی خیلی زود توسط سروش رفیعی خلق شد و صادقی توپ را به آغوش کشید.

دقیقه ۲۸: پرهام‌ موقری از پشت محوطه یک شوت محکم را راهی دروازه بیرانوند کرد و این شوت به شکل نفسگیر از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۳۳: فرصت خطرناک برای ملوان با تکل به موقع گولسیانی در اختیار بیرانوند قرار گرفت.

🔴حاشیه:

*آخرین برد ملوان مقابل پرسپولیس در بهمن ماه ۹۳ به وقوع پیوست.

*پیش از بازی از سوی باشگاه پرسپولیس از پژمان نوری و مازیار زارع، مدیرعامل و سرمربی ملوان و بازیکنان پیشین سرخ‌ها تجلیل شد.

*سعید کریمی در دقیقه ۲۰ با تکل بازیکن پرسپولیس مصدوم و با برانکارد از زمین بیرون برده شد تا یک تعویض اجباری و زودهنگام برای ملوان شکل بگیرد.

نظر شما !!