سردار باقرزاده در سنندج: مردم شیعه و سنی کشورِ مسلمان ایران راه خود علیه دشمن را پیدا کرده‌اند/ دشمنان می‌خواستند به آنان اقتدا کنیم

به گزارش خبرگزاری فرماندهی، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین از سنندج، سردار سید محمد باقرزاده پیش‌ازظهر امروز در ویژه برنامه گرامیداشت چهلم شهیده فاطمه اسدی؛ نخستین بانوی تفحص‌شده کشور که در تالار فجر سنندج برگزار شد، با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی اظهار داشت: انسان همواره نیازمند دو دستاورد؛ یکی ذکر و یکی علم است. علم برای رهایی از جهل و ذکر جهت رهایی از غفلت.

وی گفت: شهیدان کمک‌سازانی هستند که ما را به علم رسانده و از غفلت رها کرده تا به ذکر برسیم.

فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح تصریح کرد: یاد شهیدان باید با تدبر و عبرت‌گیری باشد؛ این مراسم نیز ما را به یک تدبر و عبرت رهنمون کرده و این برای هر دوست و دشمن که از این حادثه باخبر باشد، عبرت است.

وی  گفت: مرگ بر شکنجه‌گران و  کسانی که گودال آتش را  بر افروختند؛ فرقی نمی‌کند دموکرات، کومله و ضدانقلاب چراکه همیشه مرگ بر آنها ساری و جاری است.

سردار باقرزاده با بیان اینکه شهیده فاطمه اسدی در روزهای غربت و اوج مظلومیت به شهادت رسید، خاطرنشان کرد: اول سال‌های انقلاب، دشمنان اجازه ندادند مردم این دیار همانند مردمان سایر استان‌ها از شیرینی انقلاب بهره‌مند شوند و شروع به حمله و ترور کردند که این بزرگ‌ترین جنایت و خیانت ضدانقلاب بر علیه کُردها بود.

وی با اشاره به جنایت دشمنان نظام از ابتدای انقلاب اسلامی تاکنون اظهار کرد: روز بعد 22بهمن، ضدانقلاب به پادگان مهاباد حمله کردند؛ آن هم به خاطر سر دادن شعار استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی؛ باید این تاریخ را بازگو و از آن عبرت بگیریم.

فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه “مجلس شهید ذکر، تدبر و غفلت‌شکنی است” خاطرنشان کرد: وقتی حادثه شهادت مظلومانه شهیده فاطمه اسدی را شنیدیم و آن را بررسی کرده، مدعیان حقوق بشر سکوت و بایکوت خبری و در اخبارشان چیزی نگفتند و خفقان گرفتند! البته دموکرات آن را انکار کرد.

وی با طرح این سوال که “به چه جرمی زن جوان یک خانواده تازه‌تشکیل‌شده به نام “فاطمه اسدی” باید به شهادت برسد؟” عنوان کرد: شعار مدعیان حقوق بشر، دموکراسی و دفاع از خلق کُرد؛ شعار “دروغ”، “کثیف” و “مشمئزکننده” است.

سردار باقرزاده با بیان اینکه دموکرات در زمان شهادت شهید فاطمه اسدی، به کشتن این بانوی کُرد اذعان و الان انکار کردند، ادامه داد: این ادعاها مشکلی را حل نخواهد کرد و مجبوریم وقایع را کالبدشکافی کرده و باید کتاب‌ها از مجاهدت‌های این بانوی کُرد نوشته شود.

وی بیان کرد: ضدانقلاب از ابتدای انقلاب نمی‌خواستند باور کنند که مردم بر اساس ایدئولوژی و تفکر اسلام انقلاب کردند، چرا که آنها تفکراتشان مادی بود.

فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به رزمایش روز گذشته سپاه گفت: شلیک همزمان 16 موشک‌ در پرتو علم، اراده، روح ایمانی و استقامت بوده نه خرافات؛ چطور دشمنان ما را مرتجع می‌دانستند اما الان در مقابل جمهوری اسلامی خوار و ذلیل شده‌اند.

وی با بیان اینکه دشمنان می‌خواستند ما به آنان اقتدا کنیم، یادآور شد: مردم شیعه و سنی کشورِ مسلمان ایران راه خود را پیدا کرده و همواره دست رد به سینه دشمن زده‌اند.

انتهای پیام/481/س

نظر شما !!