سرمربی آرژانتینی به معلم خودش باخت/ انتقاد تند الوطن از کرسپو و بازیکنان دحیل

به گزارش “ورزش سه”، الدحیل در این دوره از رقابت‌های لیگ قهرمانان امید زیادی داشت با توجه به برگزاری بازی‌های غرب آسیا در دوحه برای اولین بار حضور در فینال را تجربه کند اما به سد محکمی به نام الهلال برخورد کرد و در نیمه نهایی حذف و شکست تحقیر آمیزی را تجربه کرد.

حال رسانه الوطن انگشت اتهام را به سمت هرنان کرسپو، سرمربی آرژانتینی دحیل و بازیکنان این تیم گرفته و از دلایل شکست هفت بر صفر صحبت کرده است.

این رسانه نوشت: تقصیر شکست سنگین تیم الدحیل از الهلال عربستان بر دوش بازیکنان است. حتی بازیکنان ملی قطر سطح‌شان به میزان قابل توجهی کاهش یافته است. دو فصل گذشته به خصوص برای سه نفر یعنی اسماعیل محمد، کریم بوضیف و المعز علی، نزولی بوده و سطح آنها به طرز وحشتناکی کاهش یافته است. این موضوع در مورد بسام الراوی که در بازی الهلال دور از سطح مورد انتظارش بود صدق می‌کند و این موضوع ممکن است به دلیل بازی او در پست دفاع راست باشد.

الوطن همچنین انتقاد تندی از کرسپو داشته و معتقد است او قبل از شروع مسابقه همه را غافلگیر کرده است چرا که علاوه بر اصرار بر بازی کردن ادمیلسون جونیور، پس از مصدومیت او مقابل الشباب، اسماعیل محمد را جایگزین او کرد، تصمیمی که نشان دهنده ضعف فنی مربی آرژانتینی است. این مربی می توانست از حضور فرجانی ساسی بیشتر از اصرار بر بازی کردن بازیکن مصدوم بهره ببرد.

در نهایت باید توجه داشت که باخت هفت بر صفر الدحیل چیزی نیست که رسانه‌های قطری و هواداران این تیم به راحتی با آن کنار بیایند.

نظر شما !!