سرمربی پرتغالی مسابقات لیگ ستارگان را زیر نظر دارد/ پرسه زدن ادامه‌دار کی‌روش در استادیوم‌های قطر

به گزارش “ورزش سه”، کارلوس کی روش سرمربی جدید قطر و جانشین فلیکس سانچر است و فقط اعلام رسمی این موضوع باقی مانده تا پیرمرد پرتغالی در تجربه ای جدید، هدایت تیمی را بر عهده بگیرد که پس از ناکامی در رقابت های جام جهانی 2022، به دنبال دفاع از عنوان قهرمانی خود در جام ملت های آسیاست.

پس از جدایی سانچز، فدراسیون فوتبال قطر با کی روش وارد مذاکره شد و طرفین به توافقات نهایی دست یافتند. او به طور قطعی سرمربی بعدی تیم ملی این کشور است و تنها انتشار تصاویری از امضای قرارداد با سرمربی سابق ایران و انتشار آن در رسانه های رسمی فدراسیون فوتبال قطر باقی مانده است.

کی روش عصر یکشنبه و برای سومین بار، در استادیوم های قطر دیده شد. او دیدار تیم های قطر اس سی و المرخیه را از جایگاه ویژه به نظاره نشست و به مانند همیشه، دفترچه یادداشتی در دست داشت و از این دیدار نکته برداری می کرد.

روزنامه الوطن قطر نیز با انتشار خبری از کی روش نوشت که او تاکنون سه دیدار لیگ ستارگان را از نزدیک تماشا کرده و این به معنای انتخاب سرمربی پرتغالی به عنوان جانشین سانچز است. او اولین بار دیدار السد و ام الصلال را از نزدیک تماشا کرده بود.

نظر شما !!