سرپرست راگا: نصیرلو گفت اگر داوران بخواهند بازی را برگزار کنند، سرشان را می‌بُرم

علیرضا ترکمان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فرماندهی، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، درباره دیدار نیمه تمام تیم‌های فوتسال راگای ری و چیپس کامل مشهد اظهار داشت: داور دوم بازی تمرکز لازم را نداشت و پنج خطای بی‌مورد به ضرر راگا گرفت. این داوران بودند که بازی را به تنش کشاندند و در رختکن هم اتفاقاتی میان مالک باشگاه و یکی از بازیکنان رخ داد. بازیکنان ما در نیمه دوم عصبی بودند که این موضوع به دلیل داوری بسیار ضعیف بود.

وی با بیان اینکه ناظر داوری هم به شدت از قضاوت داور انتقاد کرد، گفت: زمانی که یکی از بازیکنان ما می‌خواست ضربه خطا را بزند، یک نیمکت‌نشین تیم چیپس کامل به پشت پای بازیکن ما ضربه زد که بعد از گذشت یک روز، او هنوز لنگ‌لنگان راه می‌رود. داور هیچ واکنشی به این موضوع نشان نداد. بازیکن ما بیرون از زمین مصدوم شد و پزشک بالای سر او آمد که داور، این بازیکن را اخراج کرد! داور تمرکز نداشت و گفت سه نفره ادامه بدهید!

سرپرست تیم راگا در مورد دلیل خروج بازیکنان تیم راگا از زمین مسابقه به فرماندهی، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین گفت: نماینده فدراسیون فوتبال به ما گفت تیم را یک گوشه جمع کنید تا جو آرام شود. ما هم بازیکنان را از زمین بیرون آوردیم و به رختکن هم نرفتیم. دو دقیقه بعد دیدیم همه داوران و بازیکنان چیپس کامل به رختکن رفتند.

ترکمان با انتقاد از داور بین‌المللی پیشین فوتسال ایران تصریح کرد: محمودرضا نصیرلو دو روز دیگر ناظر یک بازی لیگ دسته اول است و به‌عنوان مهمان در سالن حضور داشت. او به اتاق داوران رفت و گفت اگر این داوران بخواهند بازی را برگزار کنند، سرشان را می‌بُرم! مگر نصیرلو چه کاره بود؟ شاید ما اشتباهی داشته باشیم. مگر سال گذشته بازی فرش‌آرا و گیتی‌پسند پس از توقفی 15 دقیقه‌ای برگزار نشد؟ داور به ما گفت قانون عوض شده است. اگر این اتفاق افتاده، قانون به چه کسی ابلاغ شده است؟

انتهای پیام/

نظر شما !!