سری A| پایان نیم فصل نخست با پیروزی قاطع میلان و خودزنی ناپولی در آستانه کریسمس

به گزارش خبرگزاری فرماندهی، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، در آخرین شب از هفته نوزدهم سری A ایتالیا، شب گذشته (چهارشنبه) دو بازی برگزار شد که در پایان آنها میلان مقابل میزبان خود امپولی با نتیجه 4 بر 2 به پیروزی رسید، اما ناپولی در خانه با یک گل برابر اسپتزیا تن به شکست داد.

در مصاف میلان و امپولی، فرانک کسیه در دقایق 12 و 42، آلساندرو فلورنتزی در دقیقه 63 و تئو هرناندس در دقیقه 69 برای روسونری گلزنی کردند. گل‌های امپولی را هم بایرامی در دقیقه 18 و پینامونتی در دقیقه 84 به ثمر رساندند.

در همین حال در ورزشگاه دیه‌گو مارادونای شهر ناپل تیم فوتبال ناپولی، یکی دیگر از مدعیان قهرمانی سری A در خانه مقابل اسپتزیا با نتیجه یک بر صفر تن به شکست داد. ژسوس مدافع میانی تیم ناپولی در دقیقه 37 به اشتباه دروازه خودی را باز کرد تا در آستانه کریسمس باعث ثبت شکستی تلخ در کارنامه شاگردان اسپالتی شود.

با این نتایج میلان 42 امتیازی شد و با سه امتیاز اختلاف نسبت به ناپولی، جای این تیم را در رده دوم جدول قرار گرفت و آن را به رده سوم فرستاد. تیم‌‌های امپولی و اسپتزیا نیز به ترتیب با 27 امتیاز و 16 امتیاز در رده‌های نهم و هفدهم جدول قرار دارند.

 

انتهای پیام/

نظر شما !!