سفر مشکوک فوق ستاره پرتغالی؛/ عربستان نه، رونالدو در مادرید رویت شد! (عکس)

به گزارش “ورزش سه”، چندی قبل بود که مصاحبه طوفانی و عجیب و غریب کریستیانو رونالدو علیه باشگاه منچستریونایتد و سرمربی هلندی این تیم یعنی اریک تن‌هاخ حواشی بسیار زیادی را به وجود آورد.

نهایتا بعد از حواشی فراوان در حین برگزاری رقابت های جام جهانی بود که رسماً اعلام شد فوق ستاره پرتغالی قرارداد خود را با باشگاه منچستریونایتد فسخ کرده و در ادامه فصل باید در تیم دیگری به میدان برود.

بعد از اتمام جام جهانی شایعات درباره آینده کریستیانو رونالدو به اوج خود رسیده اما اخیراً اکثر قریب به اتفاق اخبار حکایت از آن داشته که این بازیکن برای انتقال به النصر با این باشگاه عربستانی به توافق دست یافته و با قراردادی نجومی به این تیم می پیوندد.

اگرچه اکثر اخبار پیرامون رونالدو به انتقال احتمالی او به النصر عربستان مربوط می‌شود اما هنوز هیچ چیز به شکل کامل قطعی نشده است. در همین راستا ویدئویی در رسانه های اجتماعی دست به دست شده که نشان می دهد کریستیانو رونالدو شب گذشته در مادرید بوده است. این فوق ستاره پرتغالی با ظاهری خاص و ماشین غول پیکرش در این شهر دیده شده اما مشخص نیست که حضور دوباره او در مادرید به چه دلیل بوده است.

نظر شما !!