سوپراستار والیبال برزیل درآستانه محرومیت مادام‌العمر

به گزارش “ورزش سه”، چندی قبل بود که والاس دسوزا در یک استوری اینستاگرامی سوال عجیبی را از دنبال کننده‌های خود مطرح کرد. جایی که این فوق ستاره برزیلی دنیای والیبال در حالی که یک اسلحه در دست داشت از دنبال کننده های خود سوال کرد که آیا حاضر هستند با این سلاح به رئیس جمهور برزیل شلیک کنند یا خیر.

با وجود عذرخواهی والاس دسوزا بعد از این اتفاق او شدیداً بابت انتشار چنین محتوایی محکوم شد. باشگاه او یعنی ساداکروزیرو اعلام کرد که این پشت خط زن باتجربه تا اطلاع ثانوی محروم خواهد بود. تصمیمی که در ادامه توسط نهاد بالاتر یعنی کمیته المپیک برزیل نیز برای او در نظر گرفته شد.

این بدان معناست که والاس دسوزا دیگر نمی تواند در هیچ مسابقه ای که زیر مجموعه کمیته المپیک برزیل باشد حضور پیدا کند و علاوه بر این حتی حضور او در باشگاهش نیز با الهام روبرو است.

اما این پایان دردسرهای والاس دسوزا نبوده و او اکنون در آستانه محرومیت مادام العمر از همه فعالیت های ورزشی قرار گرفته است. یکی از آژانس های حفظ منافع ملی در برزیل درخواست محرومیت مادام العمر دسوزا را ارائه داده و باید دید نهایتا این تصمیم عملی خواهد شد یا خیر.

نظر شما !!