سویا در کنار بارسلون، ویارئال و اتلتیکو/ آمار کابوس‌وار منچستر، ۶ حذف پشت هم مقابل ماتادورها!

به گزارش “ورزش سه” منچستر یونایتد با ارائه عملکردی فاجعه‌آمیز و پس از قبول شکست ۳ بر صفر مقابل سویا از صعود به مرحله نیمه نهایی لیگ اروپا باز ماند تا باز هم برابر نماینده‌ای از اسپانیا در مسابقات اروپایی سرخورده باشد.

در فصل ۲۰۱۸-۲۰۱۷ نیز در مرحله یک هشتم نهایی، یونایتد برابر سویا قرار گرفت و این‌بار با قبول شکست ۲ بر ۱ از دور مسابقات کنار رفت.

یک سال بعد، منچستری‌ها در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا مقابل بارسلون قرار گرفتند و‌ پس از شکست سنگین ۴ بر صفر از مسابقات حذف و‌ به خانه بازگشتند.

در سال ۲۰۲۰-۲۰۱۹، نوبت به حضور منچستر در لیگ اروپا رسید و باز هم گربه سیاه آن‌ها یعنی سویا به تور شیاطین سرخ خورد و این مرتبه با پیروزی ۲ بر ۱ مقابل حریف انگلیسی، مانع از حضورشان در فینال شد.

فصل ۲۰۲۱-۲۰۲۰ نوبت این شد تا منچستر به فینال لیگ اروپا صعود کند. اما این مرتبه باز هم حریفی از اسپانیا مقابل آن‌ها قرار گرفت. ویارئال تحت هدایت اونای امری، با پیروزی در ضربات پنالتی، در نهایت کاپ قهرمانی را بالای سر برد.

سال ۲۰۲۲-۲۰۲۱ منچستری‌ها در مسابقات لیگ قهرمانان اروپا حاضر شدند و این مرتبه به حریف اسپانیایی دیگر یعنی اتلتیکو مادرید برخورد کردند و در نهایت با قبول شکست ۲ بر ۱ از مرحله یک هشتم نهایی حذف شدند.

در سال ۲۰۲۳ نیز، سویا که خود تیمی بحران زده در لالیگای اسپانیاست با ۵ گل در دو بازی رفت و برگشت، شاگردان تن‌هاخ را از دور مسابقات کنار زد تا کابوس یونایتد مقابل ماتادورها همچنان ادامه داشته باشد.

نظر شما !!