سیتی به سبک پپ بازی نمی‌کند/ این منچسترسیتی هرگز من را نمی‌ترساند

به گزارش “ورزش سه”، منچسترسیتی با تساوی شب گذشته برابر بایرن و به لطف پیروزی 3-0 بازی رفت توانست به نیمه نهایی لیگ قهرمانان برسد و در این مرحله باید به مصاف رئال مادرید برود. دو تیم در فصل گذشته نیز برای رسیدن به فینال برابر هم قرار گرفتند و در نهایت رئال مادرید بود که در مجموع دو بازی 6-5 پیروز شد. بسیاری معتقدند سیتی با ارلینگ هالند و خولین آلوارز، تیم بهتری نسبت به فصل قبل است و این بار می تواند از سد رئال بگذرد ولی گوتی چنین عقیده ای ندارد.

گوتی که کارشناس برنامه ال‌چیرینگیتو است، در مورد منچسترسیتی گفت: «صادقانه بگویم که این منچسترسیتی هیچ ترسی در من ایجاد نمی کند. معتقدم این بیشتر سیتی ارلینگ هالند است تا سیتی پپ گواردیولا. سیتی تغییر سبک داده و دیگر مثل تیم های گواردیولا بازی نمی کند. آنها بیشتر از قبل توپ از دست می دهند و بیشتر نیز به کارهای دفاعی می پردازند.»

گوتی ادامه داد: «نسبت به فصل قبل، سیتی با تعداد بازیکنان زیاد حمله نمی کند و نیروهای تهاجمی این تیم درون محوطه جریمه حریف پرشمار نیستند. گواردیولا با هالند دیگر نیاز به ضد حمله ندارد و می داند که با هافبک های فوق العاده اش و شم گلزنی هالند می تواند در هر مقطع از بازی به گل برسد. سیتی در فصل گذشته بسیار ترسناک‌تر بود ولی رئال بازهم توانست این تیم را شکست دهد. نیمه نهایی برابری را شاهد خواهیم بود و هر دو تیم در یک سطح قرار دارند. امیدوارم بازهم رئال را در فینال ببینیم.»

نظر شما !!