سید حسن نصرالله: آمریکا همچنان اشتباهاتش را در منطقه تکرار می‌کند/ آمریکا خواستار تسلیم و تضعیف لبنان و مقاومت است

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فرماندهی، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، «سید حسن نصرالله» دبیرکل حزب الله لبنان سه شنبه شب در سخنانی در نهمین مراسم عاشورای حسینی به مسئله جنگ اقتصادی غرب علیه لبنان اشاره کرد و هدف آن را تحقیر و تضعیف لبنان و مقاومت خواند.

دبیرکل حزب الله لبنان با تأکید بر اینکه ایالات متحده آمریکا خواستار لبنان ضعیف است، تصریح کرد: لبنان بخشی از محوری است که بیش از یک بار سناریوی آمریکایی را با شکست مواجه کرد.

وی افزود: هدف از این جنگ اقتصادی، فشار به ملت لبنان و فروپاشی کشور است، اما مقاومت قوی و استوار و پایدار است و رویداد چند روز پیش هم آن را اثبات کرد.

سید حسن نصرالله در بخش دیگری از سخنانش به تحولات افغانستان اشاره کرد و گفت: ملت های منطقه باید ابعاد راهبردی تحولات افغانستان را درک کنند و شکست آمریکا در افغانستان معانی تاریخی و راهبردی دارد.

دبیرکل حزب الله تأکید کرد که جو بایدن رئیس جمهور آمریکا نیروهای آمریکایی را از افغانستان خارج کرد؛ چرا که این کشور قادر به تحمل آن نبوده است.

وی اعلام کرد که آمریکا همچنان نادان و نسبت به تحولات منطقه بی درک است و همچنان خطاهای گذشته را تکرار می کند.

سید حسن نصرالله گفت که بایدن می خواست با ایجاد درگیری میان نیروهای طالبان و افغان، جنگ داخلی در کشور افغانستان راه بیندازد.

وی تأکید کرد که آمریکایی‌ها تجهیزات نظامی و حتی سگ‌های پلیسی را از افغانستان خارج کردند، اما کسانی که با آنها همکاری داشتند را خارج نکردند.

انتهای پیام

 

نظر شما !!