سیرجان می خواهد مدعی بماند؛ / گزارش زنده: هوادار 1- گل گهر 1

به گزارش ورزش سه، هواداری ها که به علت شکست سنگین در دیدار با استقلال بسیار تحت فشار بودند روی یک پنالتی که بسیار حاشیه ساز شد در دقیقه ۳۰ توسط عزت الله پورقاز به گل کهر گل زدند. بعد از تکرار سه باره پنالتی توسط داور سعید الهویی تیم را بیرون کشید اما در نهایت و بعد از توقف هفت دقیقه ای پورقاز توپ را در دقیقه ۳۰ به گل تبدیل کرد تا شاگردان الهامی برنده به رختکن بروند.

📆هفته بیست و هفتم لیگ برتر؛ ۱۴۰۲/۲/۳، ساعت ۱۵، ورزشگاه  شهدای پاس قوامین تهران
🏁داوران: میثم حیدری، حسن انتظاری، نجف پناهی، میثم عباس‌پور؛ ناظر داوری: اکبر بخشی‌زاده

هوادار

محمدرضا خالدآبادی، مهدی عبدی، عزت‌الله پورقاز، صائب محبی، مرتضی منصوری(۸۲- مسعود شجاعی)، حسین صادقی، سپهر روزی طلب(۵۷- فریبرز گرامی)، حسین ابراهیمی(۴۶- محمد میری)، محمد چهار محالی(۴۶- نیما انتظاری)، داریوش شجاعیان(۵۷- امیرحسین خدامرادی) و محمدجواد محمدی
سرمربی: ساکت الهامی

گل گهر

محسن فروزان، آرمین سهرابیان، علیرضا علیزاده، مهران گلزاری(۸۰-بهنام برزای) ، علی اصغر عاشوری، رضا شکاری(۸۰- یونس شاکری)، امیر جعفری، سیدمحمدرضا حسینی(۸۰- وسلی گومز)، مسیح زاهدی، محمد خدابنده‌لو، امین پورعلی(۶۴- کی روش استنلی)
سرمربی: سعید الهویی

⚽شرح گل:
هوادار یک- گل گهر صفر (دقیقه ۳۰: عزت الله پور قاز): بعد از اعلام پنالتی روی جواد محمدی و تکرار سه باره پنالتی توسط داور و بیرون کشیدن تیم توسط الهویی و توقف هفت دقیقه ای سرانجام عزت پورقاز به زیبایی و‌ خلاف جهت فروزان گل اول هوادار را به ثمر رساند.
هوادار یک- گل گهر یک( دقیقه ۵۴: رضا شکاری): امیر جعفری از سمت چپ ارسال کرد و رضا شکاری درحالی که مرتضی منصوری جا مانده بود گل تساوی را با ضربه سر زد.

⏱لحظات حساس:
دقیقه ۳: شوت محمدرضا حسینی را خالد آبادی گرفت.
دقیقه ۷+۴۵: ضربه خطرناک عاشوری از کنار دروازه هوادار به بیرون رفت.
دقیقه ۳+۹۰: شوت وسلی از بالای دروازه هوادار به بیرون رفت.

🔴*حواشی:
* داور برخورد آرمین سهرابیان و محمد جواد محمدی را در دقیقه ۱۸ به سود هوادار پنالتی تشخیص داد.
* عزت پورقاز پنالتی را خراب و داور به علت جلو آمدن گلر آن را تکرار کرد و بعد از این موضوع درگیری بین بازیکنان بالا گرفت.
* بعد از اینکه پورقاز پنالتی دوم را هم خراب کرد داور به خاطر حضور بازیکنان و گلر مجددا تکرار داد و همین موضوع حواشی را ایجاد کرد.
* سعید الهویی به نشانه اعتراض تیمش را از زمین بیرون کشید و بعد از چند دقیقه گل گهری ها به مسابقه برگشتند.
 * گل گل گهر زمانی به ثمر رسید که این تیم به علت مصدومیت روزی طلب و‌ بیرون رفتنش ده نفره بود.
* سپهر روزی طلب از ناحیه کتف دچار مصدومیت و به بیرون زمین منتقل شد و الهامی به ناچار دست به تعویض اجباری زد. گل گل گهر زمانی به ثمر رسید که این تیم به علت مصدومیت روزی طلب و‌ بیرون رفتنش ده نفره بود.

نظر شما !!