شادی گل خاص ستاره بارسا به یاد مسی (عکس)

به گزارش “ورزش سه”، بارسلونا شب گذشته در چارچوب رقابت‌های هفته بیستم لالیگا به مصاف سویا رفت و موفق شد با نتیجه 0-3 برابر این تیم به پیروزی برسد. 
این بازی اهمیت بسیار زیادی برای شاگردان ژاوی هرناندز داشت، چرا که رئال مادرید در بازی روز گذشته برابر مایورکا با یک گل شکست خورده بود و آنها می‌خواستند از این فرصت برای افزایش فاصله‌شان با این تیم در صدر جدول استفاده کنند. 
سویا توانست 45 دقیقه اول برابر این تیم مقاومت کند اما پس از گذشت 13 دقیقه از آغاز نیمه دوم بود که بالاخره دروازه این تیم باز شد و جوردی آلبا روی پاس گل تماشایی فرانک کسیه موفق شد گل اول را وارد دروازه این تیم کند و تیمش را پیش بیاندازد. 

شادی پس از گل این مدافع بارسا باعث شد که بسیاری از کاربران در شبکه‌های اجتماعی به یاد شادی گل خاصی مسی پس از گل‌هایی که با پیراهن این تیم به ثمر می‌رساند باشند و به شباهت حرکت این دو بازیکن اشاره کنند. بسیاری معتقد بودند که آلبا این کار را آگاهانه و برای زنده کردن یاد این بازیکن افسانه‌ای بارسا انجام داده است. 

گاوی و رافینیا دو گل دیگر بارسا در این دیدار را به ثمر رساندند تا آنها سه امتیاز بازی را به دست بیاورند و اختلاف‌شان با رئال در صدر جدول را به هشت امتیاز برسانند. 
 

نظر شما !!