شاگردان الركراكي با ارتش پرتعدادتر مقابل خروس‌ها/ پل هوایی بین مراکش و قطر قبل از نبرد تاریخی

به گزارش “ورزش سه”، شرکت هواپیمایی سلطنتی مراکش با هماهنگی اتحادیه فوتبال و وزارت ورزش این کشور در حال سازماندهی پروازه‌هایی برای انتقال صدها هوادار طی در دو روز آینده به سمت دوحه پایتخت قطر برای حمایت از تیم ملی فوتبال مراکش مقابل فرانسه است. این تیم روز چهارشنبه در چارچوب مرحله نیمه نهایی جام جهانی 2022 قطر با فرانسه دیدار خواهد کرد.

برای هوادارانی که طی این طرح راهی قطر خواهند شد، مزایایی اندیشیده شده است. قیمت بلیط هواپیما برای آنها با تخفیف ویژه همراه بوده و در بدو ورود به فرودگاه قطر نیز بلیط بازی با فرانسه به این هواداران اهدا خواهد شد.

اتحادیه فوتبال مراکش امیدوار است تا با اجرای این طرح، در بازی با فرانسه تعداد تماشاگر بیشتری برای حمایت از تیم ملی این کشور در ورزشگاه محل برگزاری حضور یابند. آنها حساب ویژه ای روی حمایت تماشاگران خود برای ادامه تاریخ‌سازی باز کرده اند و الركراكي هم در این مدت بارها با تمجید از هواداران مراکشی، از نقش بسزای آنها صحبت کرده است.

فوتبالدوستان کشور مراکش در حال تجربه کردن بهترین روزها عمر خود هستند. تیم ملی کشور آنها در ادامه مسیر شگفتی سازی خود موفق شد پرتغال را در یک چهارم نهایی جام جهانی شکست داده و طی اتفاقی تاریخی به جمع چهار تیم نهایی راه یابد.

نظر شما !!