شایسته رتبه‌های بالا هستیم؛/ نقی‌زاده: همه مدعیان را ناکام گذاشتیم

به گزارش “ورزش سه”، علیرضا نقی‌زاده در مورد متوقف کردن سپاهان در اراک گفت: بازی خیلی خوبی بود که توانستیم تمام دستورات تاکتیکی کادر فنی را در زمین اجرا کنیم. غیر از زدن یک گل، ۴-۳ موقعیت دیگر هم داشتیم که اگر کمی خوش‌شانس بودیم،‌ می‌توانستیم بازی را ببریم ولی با این حال، تساوی  نتیجه بدی نیست، اما حقمان برد بود.

او در مورد عملکرد خوب آلومینیوم در نیم‌فصل دوم و متوقف کردن مدعیان قهرمانی، ابراز کرد: ما در مقابل تیم‌های مدعی استقلال، پرسپولیس، گل‌گهر، مس رفسنجان و سپاهان نتایج خوبی گرفتیم که اگر از موقعیت‌هایمان به خوبی استفاده می‌کردیم، می‌توانستیم نتایج بهتری هم بگیریم. ۹ بازی دیگر  تا پایان فصل باقی مانده و هنوز هم می‌توانیم جایگاهمان را در جدول بهتر کنیم.

این بازیکن در رابطه با روند آلومینیوم در طی سالیان حضورش در لیگ برتر اظهار کرد: از هیئت مدیره و مدیرعامل گرفته تا سایر عوامل همه زحمت می‌کشند، اینکه تیمی طی سه سال به این جایگاه برسد، کار سختی است. لیگ هر سال سخت‌تر از گذشته می‌شود، اما مطمئن باشید در یکی، دو سال آینده آلومینیوم به یکی از قطب‌های فوتبال ایران تبدیل خواهد شد.

نقی‌زاده در مورد بازی هفته آینده تیمش مقابل ملوان گفت: تمام بازی‌های لیگ سخت است و ملوان هم شخصیت تیمی و هواداران قابل احترامی دارد ولی ما برای برد و بهبود جایگاهمان به میدان می‌رویم. برای کسب سه امتیاز تلاش می‌کنیم، اما نتیجه دست خداست.

نظر شما !!