شروین، عارف و امین به دنبال انجام ماموریت بزرگ؛ / سه مهاجم برای گلزنی به سپاهان قول دادند

به گزارش “ورزش‌سه”، مس کرمان که به خوبی می داند در بازی برابر سپاهان کار سنگینی برای حفاظت از دروازه خودی دارد، در روزهای اخیر و در تمرینات خود بارها راه های بستن حملات سپاهان را تمرین کرد تا بتواند در آخرین بازی فصل نیز با حفظ دروازه خودی یکی از اهداف بزرگ خود را در این بازی به ثمر بنشاند.
اما نکته قابل توجه در تمرینات مس کرمان آمادگی خوب امین کاظمیان و عارف رستمی دو مهاجم تند و تیز مس کرمان بود که روی ضد حملات، کادر فنی مس کرمان حساب ویژه ای برروی گلزنی آن ها باز کرده است. عارف رستمی که در دو هفته اخیر با مصدومیت کار خود را دنبال کرده بود و در بازی برابر ملوان نیز به دلیل مصدومیت نتوانست از ابتدا تیم خود را همراهی کند خیلی دوست دارد که فصل خود را با گلزنی در یک بازی مهم به اتمام برساند.

از سوی دیگر شروین بزرگ دیگر مهاجم مس کرمان نیز که رفته رفته و پس از سرماخوردگی شدید که او را نزدیک به 5 هفته از مسابقات دور کرد، حالا شرایط خوب خوبی پیدا کرده و به خوبی می داند که با گلزنی در این فصل شاید به اندازه تمام فصل اثرگذاری خود را با پیراهن مس کرمان به اثبات برساند.
این مهاجمان که در روزهای اخیر تمرینات اختصاصی نیز برای باز کردن دروازه سپاهان انجام داده اند، پای پله آخر مس کرمان در این فصل و در بازی برابر سپاهان خوب می‌دانند که شاید تک موقعیت ها نصیب آن ها برای گلزنی شود و از همین رو قول و قرارهای خاص خود را برای نهایت استفاده از این موقعیت‌ها به کادر فنی مس کرمان دادند.

نظر شما !!