شرکت‌های خلاق برای ورود به بازارهای جهانی آموزش می‌بینند

به گزارش فرماندهی، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، به نقل از مرکز ارتباطات و اطلاع‌رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری، با توجه به وجود ظرفیت‌های بالقوه، در صورتی که بتوان مهارت‌های صادراتی را آموخت، شرکت‌های خلاق محصولات زیادی دارند که از قابلیت صادرات برخوردار هستند.

ستاد فرهنگ‌سازی اقتصاد دانش‌بنیان و توسعه صنایع نرم و خلاق در این راستا، از برگزاری سلسله رویدادهای توانمندسازی صادراتی، حمایت کرده است. بر این اساس، رویداد گردهمایی آنلاین بررسی استراتژی‌های ورود به بازارهای جهانی، در هفته آتی برگزار می‌شود.

70 درصد هزینه حضور شرکت‌های خلاق و دانش‌بنیان در این همایش برخط، به صورت یارانه آموزشی پرداخت می‌شود. علاوه بر معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری، پارک ملی علوم و فناوری های نرم و صنایع فرهنگی نیز از مراکز همکار در برگزاری این رویداد آموزشی در حوزه صنایع نرم و خلاق هستند.

رویداد بررسی استراتژی‌های ورود به بازارهای جهانی روز دوشنبه ۱۱ مرداد ماه ساعت ۱۷ تا ۲۰ برگزار می‌شود، علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام می‌توانند به اینجا مراجعه کنند.

انتهای پیام

نظر شما !!