شهادت همسر رئیس پلیس آگاهی سراوان در ترور مسلحانه

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان گفت: در اقدام معاندین مسلح در ترور رئیس پلیس آگاهی انتظامی شهرستان سراوان همسر وی نیز که مجروح شده بود به فیض شهادت نائل آمد.

به گزارش تسنیم، در پی حادثه ترور و شهادت رئیس پلیس اگاهی شهرستان سراوان در صبح امروز که توسط اشرار مسلح انجام صورت گرفت، همسر وی نیز در خودرو مورد اصابت گلوله قرار گرفت که به شدت مجروح شد.

این بانو در پی شدت جراحت وارده بر اثر اصابت گلوله پس از انجام مراحل درمانی توسط کادر درمان متاسفانه دقایقی قبل در پی شدت جراحت وارده در بیمارستان به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

سردار دوستعلی جلیلیان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در زاهدان اظهار داشت: در اقدام ترور مسلحانه صبح امروز در شهرستان سراوان و به شهادت رساندن سرگرد علیرضا شهرکی‌، همسر وی نیز که مورد اصابت گلوله قرار گرفته بود و مجروح شده به علت شدت جراحات وارده علیرغم تلاش کادر درمان به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

وی افزود: رئیس پلیس آگاهی انتظامی شهرستان سراوان همراه با همسرش در یک اقدام کور مسلحانه در یکی از خیابان های این شهرستان مورد هدف گلوله قرار می‌گیرد که هر دو به فیض شهادت می رسند از این شهیدان والامقام یک فرزند دختر 16 ساله و یک پسر 15 ساله به جا مانده است.

 

نظر شما !!