شهادت یک جوان فلسطینی به ضرب گلوله نظامیان صهیونیست‌ در الخلیل

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فرماندهی، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین منابع خبری فلسطینی از شهادت یک جوان به ضرب گلوله صهیونیستها خبر داد.

خبرگزاری «شهاب» گزارش داد که «خالد عوض» جوان ۲۰ ساله فلسطینی، در پی اصابت گلوله نظامیان صهیونیست به سر و شکم وی در شهرک «بیت امر» در الخلیل شهید شد.

نظامیان اشغالگر صهیونیستی ظهر چهارشنبه (روز گذشته) به یک کودک در نزدیک ورودی بیت امر در کرانه باختری شلیک کردند.

منابع پزشکی اعلام کردند، «محمد موید العلامی» کودک هشت ساله فلسطینی در حالی که به ضرب گلوله نظامیان اسرائیل به شدت زخمی شده است به بیمارستان منتقل شد.

منابع خبری فلسطین ساعاتی پس از انتقال محمد به بیمارستان اعلام کردند که او به دلیل شدت جراحات وارده ناشی از اصابت گلوله به سینه‌اش به شهادت رسید.

اخیرا نظامیان صهیونیست جنایات خود را علیه غیر نظامیان فلسطین در کرانه باختری افزایش داده است و شماری از این افراد به شهادت رسیده‌اند.

در همین ارتباط، مقاومت فلسطین به رژیم صهیونیستی هشدار داده در صورتی که تا پایان هفته به مطالبات عمل نکند دور جدید تنش در مرز نوار غزه با رژیم صهیونیستی آغاز می‌شود(جزئیات بیشتر).

انتهای پیام/


نظر شما !!