شهباززاده آقای گل بی چون چرای لیگ بیستم

به گزارش “فرماندهی، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین”، رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران در فصل 00-99 با قهرمانی تیم پرسپولیس به پایان رسید. تیم سپاهان هم با اختلاف دو امتیازی از سرخ پوشان به مقام دوم این فصل دست یافت؛ تیمی که مهاجمش با اقتدار کامل به عنوان آقای گلی مسابقات دست یافت.

 

سجاد شهباززاده، مهاجم 31 ساله تیم سپاهان با زدن 20 گل و اختلافی قابل توجه با رقبای خود در لیگ بیستم، به عنوان آقای گلی لیگ برتر دست یافت؛ عنوانی که تا کنون موفق به کسب آن نشده بود.

 

شهباززاده در شروع لیگ برتر رقابت شانه به شانه ای با منشا داشت که در 7 بازی 9 گل زده بود. او اما توانست برخلاف مهاجم گل گهر، به گلزنی های خود تداوم بخشیده و با 12 گل، آقای گل نیم فصل اول شود.

 

مهاجم سپاهانی ها در نیم فصل دوم این فرصت را داشت تا به رکورد تاریخی رضا نوروزی (کسب عنوان آقای گلی با 24 گل) حمله کند اما با وجود یکه تازی در جدول گلزنان، موفق نشد شمار گل های خود را به این عدد برساند و در نهایت با 20 گل زده، عنوان آقای گلی لیگ برتر 00-99 را به دست آورد. گادوین منشا هم با دبل در هفته پایانی، رتبه دوم را به تنهایی مال خود کرد.

 

3 گلزن برتر لیگ برتر در پایان فصل به شرح زیر است:

 

1 – سجاد شهباززاده (سپاهان) : 20 گل
2 –گادوین منشا (گل گهر): 14 گل
3- محمد عباس زاده (تراکتور): 12 گل

نظر شما !!