شکست الاهلی با ۲ ملی‌پوش ایرانی؛/ اخراج کنعانی با یک دست!(عکس)

به گزارش “ورزش سه”، در چارچوب مسابقات هفته هجدهم لیگ ستارگان قطر، تیم فوتبال الاهلی که مثل همیشه شجاع خلیل‌زاده و محمدحسین کنعانی‌زادگان را در قلب خط دفاعی داشت، از ساعت ۲۲:۱۵ یکشنبه شب در استادیوم حمد بن خلیفه مقابل تیم رده دهمی الشمال قرار گرفت.

الاهلی که در سه هفته گذشته لیگ ستارگان قطر هیچ بردی به دست نیاورده و یک مساوی و دو باخت پیاپی داشت، مقابل الشمال برای خروج از بحران و کسب پیروزی تلاش می‌کرد، اما در دقیقه ۴۰ روی یک پاس چیپ پشت مدافعان و ضربه امجد عطوان دروازه خود را باز شده دید و با شکست یک بر صفر به رختکن رفت.

در نیمه دوم الاهلی برای جبران گل خورده تلاش کرد و جدی‌ترین موقعیت را در دقیقه ۶۳ به وجود آورد که توپ ارسالی از جناح راست زمین و ضربه سر تماشایی شجاع خلیل‌زاده با دفع عالی دروازه‌بان الشمال همراه شد و گل تساوی به ثمر نرسید.

شجاع پس از یک پاس گل در آخرین بازی خود در لیگ ستارگان، در این صحنه می‌توانست اولین گل خود در این رقابت‌ها را مقابل الشمال بزند که ضربه سر او دفع شد

در شرایطی که الاهلی به دنبال گل تساوی بود، در دقیقه ۸۷ ارسال یک توپ بلند به پشت مدافعان  این تیم کاری کرد تا الشمال در آستانه یک حمله قرار بگیرد که کنعانی‌زادگان با دست مانع از پیشروی محمد سعید، مهاجم تعویضی حریف و قرار گرفتن او در موقعیت تک به تک شد که این اتفاق کاری کرد داور کارت قرمز مستقیم به او نشان بدهد.

کنعانی بخاطر این ضربه با دست و جلوگیری از حمله الشمال کارت قرمز گرفت
مدافع ایرانی الاهلی اعتقاد داشت توپ ابتدا به پای او برخورد کرده و بعد با دست ضربه زده که داور قطری بخاطر نزدیک بودن به صحنه اعلام کرد مهاجم الشمال توپ را زده و برخوردی با پای کنعانی نداشته است

در نهایت یاران شجاع و کنعانی این مسابقه خانگی را با شکست یک بر صفر پشت سر گذاشتند تا این باخت آنها را ۲۱ امتیازی نگه دارد و در جایگاه هفتم جدول لیگ ستارگان قطر حفظ کند.

نظر شما !!