شکست سنگین دیگر برای شاگردان اکبرپور؛ / ماشین سازی 0 – پیکان 5؛ نتیجه پرسپولیس تکرار شد

به گزارش “فرماندهی، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین”، تیم ماشین سازی پس از قطعی شدن سقوطش به دسته یک، امشب آخرین بازی خانگی خود در لیگ برتر را انجام داد. این تیم که هفته گذشته با 5 گل در تبریز مغلوب پرسپولیس شد پیش از بازی امشب با 14 امتیاز در مکان شانزدهم جدول رده بندی قرار داشت و با وجود اینکه برد در این دیدار تاثیری در رتبه اش نداشت اما با انگیزه ای بسیار بالا در زمین ظاهر شد؛ در سمت مقابل پیکان رتبه هفتمی هم از نظر جدولی نیاز زیادی به پیروزی در این دیدار نداشت اما برای بهتر کردن جایگاه خود در میانه های جدول نیم نگاهی هم به کسب برد خارج از خانه در بازی امشب داشت تا ضمن تداوم بخشیدن به روند شکست ناپذیری اش، به اولین برد بعد از سه تساوی متوالی دست یابد و به این هدف هم رسید و موفق شد میزبان خود را با ارائه یک بازی کاملا برتر شکست دهد.

 

 

هفته بیست و هشتم لیگ برتر؛
یکشنبه 3 مرداد 1400؛ ساعت 21:15
ورزشگاه: شهید سلیمانی/ بدون تماشاگر
تیم داوری: داور: امیر سامان سلطانی – کمک ها: مرتضی هوشیار و عدنان پیروی – مجید محمدی  –ناظر: رسول فروغی

 

کارت زرد:
مهدی رستمی 29 – محمد امین رضایی 40

 

ترکیب ماشین سازی:
محمد امین رضایی
وحید نعمتی (سینا عبداللهی 59)
مهدی رستمی
سیروس صادقیان
ایمان با صفا 
بهمن سالاری
محمد امین اسدی 
علی نجفی
سید محمد حسینی
اتابک زارعی 
هاتف نادری
سرمربی: علیرضا اکبرپور

 

ترکیب پیکان:
علیرضا رضایی
 اسماعیل بابایی
سامان فلاح
 نادر محمدی
 امیرحسین رنگرز جدی
 آرمان قاسمی
 محمد خدابنده‌لو
 سید محمد ستاری
حسین پور امینی
 علیرضا کوشکی 
محمدامین درویشی
سرمربی: مهدی تارتار

 

موقعیت های خطرناک:

دقیقه 10: محمد امین درویشی در دهانه دروازه، پاس در عرض خطرناک هم تیمی خود را نتوانست گل کند؛ او برای رسیدن به توپ تنها چند سانتی متر کم آود.
دقیقه 17: شوت کم دقت درویشی از پشت محوطه جریمه از کنار دروازه ماشین سازی راهی اوت شد.
دقیقه 22: روی اشتباه فاحش مدافعان ماشین، کوشکی در موقعیت تک به تک با رضایی قرار گرفت که دروازه بان سبزپوشان ضربه بازیکن پیکان را به خوبی مهار کرد.
دقیقه 29: مهدی رستمی تعادل درویشی را در داخل محوطه جریمه بهم زد و این صحنه یک ضربه پنالتی برای پیکان به همراه داشت.
دقیقه 44: ضد حمله خطرناک پیکان می رفت به گل سوم این تیم تبدیل شود اما تکل به موقع رستمی روی پاس بازیکن حریف، دروازه ماشین را نجات داد.

 

 

 

 

شرح گل:
ماشین سازی 0 – پیکان 2 (آرمان قاسمی 30 – پنالتی): آرمان قاسمی ضربه پنالتی خود را زمینی به گوشه سمت راست دروازه ماشین زد و رضایی علیرغم تشخیص جهت توپ از مهار آن بازماند.
ماشین سازی 0 – پیکان 2 (محمد امین درویشی 39): حمله سریع پیکان که از دروازه این تیم شروع شد با پاس زیبای محمد خدابنده‌لو و ضربه دقیق محمد امین درویشی به گل دوم این تیم تبدیل شد.
ماشین سازی 0 – پیکان 3 (امیرحسین رنگرز جدی 48) پاس در عرض تند و تیز کوشی از سمت چپ را امیرحسین رنگرز جدی با یک بغل پای دقیق از زاویه نسبتا بسته به گل سوم تیمش تبدیل کرد.
ماشین سازی 0 – پیکان 4 (محمد خدابنده‌لو 51): روی حرکتی مشابه با گل سوم، پیکانی ها گل چهارم را هم وارد دروازه ماشین سازی کردند. زننده این گل محمد خدابنده لو بود.
ماشین سازی 0 – پیکان 5 (آرش قادری 75): ضربه سر چکشی آرش قادری روی ارسال کرنر از سمت راست به گل پنجم پیکان منجر شد.

 

در حاشیه:
* علیرضا اکبرپور و مهدی تارتار، سرمربیان دو تیم پیش از بازی خوش و بش صمیمانه ای با یکدیگر داشتند.
* وزش نسبتا شدید باد در ورزشگاه شهید سلیمانی، باعث شده تا بازی دو تیم در هوایی خنک برگزار شود.
* علیرضا اکبرپور در اواسط نیمه اول روی اشتباه عجیب مدافعان تیمش به شدت عصبانی شده و واکنش تندی به این اتفاق داشت.
* دریافت کارت زرد توسط رضایی، دروازه بان تیم ماشین سازی شرایط را برای این تیم سخت کرد چرا که در صورت اخراج او، تیم تبریزی دروازه بان ذخیره برای جایگزین کردن ندارد.
* مهدی تارتار با وجود اینکه تیمش با چهار گل از حریف پیش هست، با جدیت و هیجان بالایی مشغول هدایت شاگردانش از کنار زمین است.

نظر شما !!