شکیری: مصدومیت نیمار تاثیری بر عملکرد سوئیس ندارد

به گزارش ورزش سه، مصاف برزیل و سوئیس در جام جهانی 2022 قطر سومین دیدار این دو تیم در تاریخ جام جهانی خواهد بود. دیدار آخر این دو تیم در جام جهانی 2018 روسیه با تساوی 1-1 به پایان رسید. ژردان شکیری که برای چهارمین بار پیاپی سوئیس را در جام جهانی همراهی می کند، اعتقاد دارد که تیم ملی سوئیس بیش از گذشته توان دارد تا نتیجه بهتری در مقابل برزیل بگیرد.

ژردان شکیری در مصاحبه با خبرنگاران می گوید تیم ملی سوئیس این بار با تجربه و آمادگی بیشتری نسبت به بازی با برزیل در جام جهانی 2018 که به نتیجه تساوی به پایان رسید، به مصاف سلسائو خواهد رفت.


شکیری در این باره گفت : 
” کسب نتیجه تساوی مقابل برزیل در جام جهانی 2018 اتفاقی مثبت بود. ما از آن چه توان انجام آن را داریم، آگاه هستیم و فکر می کنم که پیشرفت کرده ایم. از آن زمان تا به امروز باتجربه تر شده ایم و با حریفان بزرگی به چالش کشیده شده ایم. “

مصدومیت نیمار؟
“فکر می کنم آن ها آن قدر بازیکنان عالی دارند که می توانند سه تیم با کیفیت را روانه میدان کنند. غیبت نیمار این چالش را برای ما ساده تر نمی کند. “


سوئیس و برزیل بازی های اول خود در گروه را با پیروزی پشت سر گذاشتند و هر تیمی که در تقابل امشب پیروز شود به عنوان صدرنشین گروه G راهی دور حذفی رقابت های جام جهانی قطر خواهد شد.

نظر شما !!