صحنه خطرناک در بوئنوس آیرس/ یک نفر جشن مسی و آرژانتین را خراب کرد! (عکس)

به گزارش “ورزش سه”، درحالیکه صدها هزار نفر آرژانتینی از ساعاتی پیش در خیابانهای پایتخت این کشور حاضر بودند تا با عبور اتوبوس روباز حامل بازیکنان تیم ملی کشورشان جشن قهرمانی را به همراه آنها برگزار کنند ازدحام شدید جمعیت نهادهای امنیتی آرژانتین را نگران کرده بود.

در نهایت یک اتفاق باعث شد نگرانی‌های امنیتی به اوج برسد و در نهایت حضور بازیکنان آلبی‌سلسته در مراسم لغو شده و آنها با استفاده از یک هلیکوپتر از خیابانها خارج شوند.

درحالیکه اتوبوس روباز حامل مسی و هم‌بازی‌هایش که دو شب پیش قهرمان جام جهانی شده بودند در حال عبور کند از خیابانهای شهر بود ناگهان یک هوادار از روی پلی که اتوبوس در حال حرکت از زیر آن بود خود را به درون اتوبوس پرتاب کرد. بعد از این بود که مقامات بوئنس‌آیرس تصمیم خود را گرفتند و حکم به توقف اتوبوس ملی‌پوشان دادند.

پرش هوادار آرژانتینی به درون اتوبوس مسی و بازیکنان آلبی‌سلسته

بعد از این بود که بازیکنان تیم ملی آرژانتین به چند هلیکوپتر منتقل شدند و قرار شد ادامه رژه آنها با این بالگردها انجام شود.

بازیکنان آرژانتین اتوبوس روباز را ترک کرده و سوار هلیکوپتر شدند

رئیس فدراسیون فوتبال آرژانتین هم دقایقی پیش این تصمیم امنیتی را تایید کرد و گفت به دلیل ازدحام بیش از حد جمعیت، نهادهای مسئول اجازه حرکت بیشتر به اتوبوس تیم ملی را ندادند و در نتیجه مسی و یارانش نمی‌توانند در میدان مرکزی شهر حضور پیدا کنند. او در پایان این توییت از عبارت “حیف شد” استفاده کرده و گفت از طرف بازیکنان تیم ملی هزاران بار از مردم عذرخواهی می‌کند.

نظر شما !!