صدرنشینی آ. ا. ک با حاج‌صفی و تماشای میلاد

به گزارش “ورزش سه”، دیدار معوقه هفته بیست و یکم سوپر لیگ یونان از ساعت ۱۹ چهارشنبه شب در ورزشگاه پریستری برگزار شد که طی آن، تیم فوتبال آ. ا. ک آتن در حضور ثابت احسان حاج‌صفی در سمت چپ خط دفاعی و نیمکت‌نشینی میلاد محمدی به مصاف آترومیتوس رده هفتمی رفت.

یاران حاج‌صفی و محمدی پس از کسب دو پیروزی پیاپی در سوپر لیگ یونان، در دیدار خارج از خانه مقابل آترومیتوس نیز توانستند روند بردهای خود را ادامه دهند و به سه امتیاز ارزشمند برای بازگشت به صدر جدول دست پیدا کنند.

تیم فوتبال آ. ا. ک آتن با تک گل استیون زوبر، هافبک سوئیسی شناخته شده خود توانست به برتری یک بر صفر مقابل آترومیتوس دست پیدا کند تا ۵۹ امتیازی شود و با یک امتیاز بیشتر نسبت به پاناتینایکوس، مجددا در صدر جدول سوپر لیگ یونان قرار بگیرد.

احسان حاج‌صفی، ملی‌پوش ایرانی آ. ا. ک آتن که پس از جام جهانی ۲۰۲۲ در تمام مسابقات سوپر لیگ یونان حضور ثابت در ترکیب تیمش داشت، برابر آترومیتوس نیز برای دوازدهمین بازی پیاپی از ابتدا به زمین رفت و نمایش موثری در خط دفاعی تیمش ارائه داد.

میلاد محمدی، دیگر بازیکن ایرانی آ. ا. ک آتن که پس از غیبت در ۱۶ مسابقه رسمی تیمش دوباره به فهرست بازگشته بود، فرصت حضور در زمین برابر آترومیتوس را به دست نیاورد و برتری تیمش با حاج‌صفی را نظاره کرد.

نظر شما !!