صدرنشینی Gods Unchained؛ بازی گادز آنچیند در رتبه اول بازی‌های بلاکچینی هفته قرار گرفت

بازی بلاکچینی گادز آنچیند (Gods Unchained) در صدر رتبه‌بندی بازی‌های بلاکچینی این هفته قرار گرفت. پس از این بازی، Arc8 به لطف راه‌اندازی پیش فصل خود و پایان دوره آزمایشی بتا، در رده دوم جای گرفته است.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از DappRadar، بازی‌های بلاکچینی در چند ماه گذشته در خط مقدم فعالیت‌های صورت گرفته در فضای کریپتو بوده‌اند. طبق روال هفتگی، دی‌اپ‌رادار لیستی از برترین بازی‌های بلاکچینی را فراهم کرده که در آن برای رتبه‌بندی بازی‌ها، میزان فعالیت درون زنجیره‌ای، حجم معاملات NFT، ارزش‌گذاری توکن‌ها، اخبار و رویدادهای پیرامون هر dapp موردبررسی قرار گرفته است.

بازی گادز آنچیند (Gods Unchained) هفته گذشته به لطف اعلامیه مبنی بر تمدید رویداد Blessing of a GODS در صدر این رتبه‌بندی جای دارد. این اعلامیه به افزایش فعالیت کاربران این بازی منجر شد به طوری که در طول یک هفته اخیر، نزدیک به ۱۰،۰۰۰ کیف پول منحصربه‌فرد به این بازی بلاکچینی اضافه شده است. علاوه بر این، قیمت GODS که توکن بومی این بازی است به ۶.۲۸ دلار رسیده است.

در رتبه‌بندی هفتگی دی‌اپ‌رادار، پس از گادز آنچیند، بازی‌های آرک ایت (Arc8)، دیفای کینگدمز (DeFi Kingdoms)، ان‌اف‌تی ورلدز (NFT Worlds)، آپلند (Upland)، ایلین ورلدز (Alien Worlds)، اکسی اینفینیتی (Axie Infinity)، اسپلینترلندز (Splinterlands)، ورلد وایت وب 3 (WorldWideWeb3) و فارسایت (Farsite) در رتبه‌های دوم تا دهم قرار گرفته‌اند.

گادز آنچیند ثابت می‌کند درآمد غیرفعال اهمیت دارد

افزایش فعالیت و همچنین عملکرد هفتگی بازی گادز آنچیند بیانگر این است که فرصت‌های کسب درآمد غیرفعال یا Passive برای گیمرها اهمیت ویژه‌ای دارد. از آنجایی که جنبش «بازی برای کسب درآمد» در حال تبدیل شدن به استانداردی در صنعت رمزارز است، فرصت‌های کسب درآمد اضافی عاملی تعیین‌کننده برای گیمرها خواهد بود.

رویداد Blessing of a GODS بازی گادز آنچیند بدون شک تاثیر مثبتی بر بازیکنان گذاشته و به افزایش بهای توکن بومی این بازی منجر شده است. این موضوع نشان می‌دهد ارتباط واضحی میان افزایش علاقه کاربران و قیمت توکن GODS وجود دارد.

بر اساس گزارش پیشین میهن بلاکچین، در ۱۳ الی ۱۹ آذر ماه بازی اسپلینترلندز (Splinterlands) در صدر بازی‌های بلاکچینی قرار داشت و اکسی اینفینیتی در رتبه دوم جای گرفته بود. بازی استار اطلس نیز یکی دیگر از بازی‌هایی است که در این مدت بر سر زبان‌ها قرار گرفته است. همچنین شما می‌توانید با استفاده از تگ بازی در سایت میهن بلاکچین آخرین اخبار مرتبط با بازی‌های بلاکچینی و معرفی آنها را دنبال کنید.

نظر شما !!