صرافی نوبیتکس NFT اختصاصی خود را عرضه می‌کند

صرافی نوبیتکس یکی از بزرگ‌ترین بازارهای ارز دیجیتال در ایران است. نوبیتکس به تازگی از NFT اختصاصی خود رونمایی کرده است.

صرافی‌های رمز ارز در سراسر دنیا روزانه برنامه‌ها و کمپین‌های متنوعی را با ارائه محصولاتشان به کاربران خود عرضه می‌کنند. در ادامه این مطلب جزییات اطلاعیه‌های هر صرافی را جداگانه توضیح می‌دهیم. در انتهای این پست نیز جدولی از جدیدترین رمز ارزها و بازارهای متنوع ریالی و دلاری اضافه شده به صرافی‌ها آورده شده است.


این پست توصیه سرمایه گذاری نیست و صرفا بازتاب اخبار صرافی‌های رمز ارز است.


صرافی نوبیتکس

توکن NFT اختصاصی نوبیتکس

نوبیتکس با انتشار NFT اختصاصی، پا به دنیای توکن‌های بی‌همتا گذاشت. NFT شب یلدا علاوه بر اینکه یک اثر هنری با ارزش معنوی است، می‌تواند تا ۱۲۰ میلیون تومان ارزش مادی داشته باشد. چرا که به صاحب NFT اختصاصی نوبیتکس تا یک سال کارمزد رایگان (ماهانه تا سقف ۱۰ میلیون تومان) تعلق می‌گیرد.

در ادامه قرار است در مناسبت‌های خاص، NFT اختصاصی مرتبط با همان مناسبت و با همین مزایا یعنی کارمزد رایگان یک ساله در اختیار کاربران نوبیتکس قرار بگیرد. به علاوه امکان خرید و فروش NFT اختصاصی در حراجی‌هایی که به صورت دوره‌ای در نوبیتکس برگزار خواهد شد، وجود دارد که صاحبان NFT می‌توانند آن را به بالاترین قیمت پیشنهادی در حراجی نوبیتکس بفروشند.

صرافی پنکیک سواپ

صرافی پنکیک سواپ فارم‌های زیر را راه‌اندازی کرده است:

SDAO-BNB, ANTEX-BUSD, BBT-BNB, CCAR-BNB, DBT-BNB, HIGH-BUSD

همچنین این صرافی در برنامه توکن سوزی هفتگی خود معادل ۸۶ میلیون دلار توکن CAKE را از چرخه خارج کرده است.

صرافی بایننس

اهدای ۶۰۰۰ توکن طرفداری لاتزیو در صرافی بایننس

 • صرافی بایننس ویژگی Power Station را به توکن‌های هواداری خود اضافه کرده است. کاربران با استفاده از این سیستم می‌توانند NFTهای پشتیبانی شده را شارژ نمایند و با استفاده از قدرت توکن‌های خود به صورت ساعتی پاداش مضاعف دریافت نمایند. کاربران از تاریخ ۲۸ دسامبر ۲۰۲۱ تا ۶ ژانویه ۲۰۲۲ می‌توانند توکن Lazio Legendary Jersey we را در ازای LAZIO از مارکت پلیس NFT بایننس بخرند. سپس توکن‌های بی‌همتای خود را در Power Station شارژ کرده و در ازای آن LAZIO پاداش بگیرند.
 • KYC کامل برای شرکت در این طرح الزامی است.

اطلاعیه صرافی بایننس مبنی بر جبران خسارت هولدرهای توکن OOKI

 • صرافی بایننس اعلام کرده که در تاریخ ۲۴ دسامبر (حدودا به مدت ۱۱ دقیقه)، کاربران قادر به مشاهده موجودی توکن OOKI در کیف پول خود نبودند. به همین دلیل در این بازه زمانی، کاربران نتواستند توکن‌های OOKI خود را بفروشند و تحت تاثیر نوسان غیرمعمول قیمت قرار گرفتند. این پلتفرم تصمیم دارد تا در تاریخ ۲۸ دسامبر ۲۰۲۱ خسارت کاربران را با ووچر توکن BUSD جبران کند. برای کسب اطلاعات بیشتر به این صفحه مراجعه کنید.

با شرکت در نبرد کریسمس بایننس برنده توکن‌های هواداری به ارزش ۶۰٬۰۰۰ دلار شوید

 • این مسابقه از تاریخ ۲۴ دسامبر ۲۰۲۱ تا ۳ ژانویه ۲۰۲۲ برگزار می‌شود و ۳ طرح دارد:
 • طرح A: مسابقه را به دوستان خود معرفی کنید و هر برنده هدایای کریسمس شوید:
 • در جریان این طرح به ۴۰ نفر از برندگان، ۴۰ بلیط روز مسابقه و ۴۰ کالا از طریق باشگاه‌های لاتزیو، پورتو و سانتوس اهدا می‌شود.
 • طرح B: کاربرانی که توکن‌های هواداری LAZIO، PORTO و SANTOS را ترید کنند، براساس حجم معاملات خود رتبه‌بندی می‌شوند. ۳۵۰ نفر از کاربران برتر در استخر جایزه ۵۰٬۰۰۰ دلاری مشارکت داده می‌شوند.
 • طرح C: بین ۵۰۰ نفر کاربرانی که در مدت برگزاری مسابقه، هر مقدار از توکن‌های LAZIO، PORTO یا SANTOS را ترید کنند، به صورت مساوی توکن‌های هواداری به ارزش ۱۰٬۰۰۰ دلار تقسیم می‌شود.شرکت در این مسابقه مستلزم KYC کامل است.
 • برای کسب اطلاعات بیشتر به این صفحه مراجعه کنید.

دریافت سود با سپرده‌گذاری توکن پورتو در سرویس استیکینگ بایننس

 • این برنامه که از تاریخ ۲۳ دسامبر ۲۰۲۱ آغاز می‌شود، دو طرح دارد:
 • طرح A: کاربران می‌توانند توکن‌های هواداری PORTO را به مدت ۱۰، ۳۰، ۶۰ و ۹۰ روز استیک کرده و از سود به‌ترتیب ۴۰.۴۵%، ۲۰.۸۵%، ۲۳.۶۳% و ۲۶.۳۵%. بهره‌مند شوند.
 • طرح B: به ۵۰۰ نفر ازکاربرانی که در بازه زمانی ۲۳ دسامبر تا ۳۰ دسامبر ۲۰۲۱ توکن پورتو را در معاملات اسپات خریداری کرده و حجم خالص خرید آن‌ها بیش از ۲۰۰ توکن PORTO باشد، سپس پورتو را به مدت ۳۰ یا ۶۰ یا ۹۰ را استیک کنند، به هر نفر ۴ توکن پورتو تعلق می‌گیرد.

صرافی کوینکس

هدیه صرافی کوینکس به مناسبت ۴امین سالگرد تاسیس

 • در جریان این رویداد صرافی کوینکس از تاریخ ۲۴ دسامبر تا ۲۹ دسامبر ۲۰۲۱ برگزار می‌شود، ۱۰٬۰۰۰٬۰۰۰ توکن CET و تعدادی جوایز دیگر به کاربران اهدا می‌شود. برای مشارکت در این رویداد باید در طول مدت برگزاری وارد حساب کوینکس خود شده یا در این پلتفرم ثبت کنید. سپس Unlock Report را فعال کرده و لحظات خود را در صفحه تم مرور کنید. بعد هدیه‌ای که منحصرا برای شما آماده شده است را قبول کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر به این صفحه مراجعه کنید.

کاربران ایرانی توجه داشته باشند به دلیل آنکه کشور ایران در لیست OFAC قرار دارد، هیچ سازمانی به صورت قانونی اجازه خدمات‌دهی به کاربران ایرانی را ندارد لذا اکثر صرافی‌های خارجی احراز هویت را برای کاربران ایرانی محدود کرده اند. احراز هویت با پاسپورت ایرانی در صرافی های خارجی به مثابه بسته شدن حساب شما می باشد. پس احتمال از دست رفتن سرمایه کاربران در این صرافی‌ها وجود دارد. توصیه می‌شود از این صرافی‌ها با احراز هویت ایرانی استفاده نکنید.

صرافی کوکوین

کارناوال سال نو صرافی کوکوین: استیک کنید و پاداش بگیرید

این رویداد از تاریخ ۲۸ دسامبر تا ۳۱ دسامبر ۲۰۲۱ در صرافی کوکوین برگزار می‌شود. در این بازه زمانی همه کاربران صرافی کوکوین با مراجعه به وبسایت Earn می‌توانند، محصول مورد نظر خود را برای سهام انتخاب کنند. سپس آن را در بازه زمانی ۳۱ دسامبر ۲۰۲۱ تا ۷ ژانویه ۲۰۲۲ استیک یا سپرده‌گذاری کرده و از APR ۱۲۲ درصدی بهره‌مند شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر به این صفحه مراجعه کنید.

رمز ارزها و بازارهای معاملاتی زیر به صرافی‌های ارز دیجیتال اضافه شدند:

نظر شما !!