صرافی یونی سواپ در پالیگان راه‌اندازی شد

صرافی غیر متمرکز یونی سواپ در شبکه پالیگان راه‌اندازی شد تا سرمایه‌گذاران خرد بیشتری بتوانند از این دکس محبوب استفاده کنند.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از کوین‌دسک، یونی سواپ و راهکار مقیاس‌پذیری پالیگان اعلام کردند که تمام قراردادهای هوشمند نسخه سوم یونی سواپ در پالیگان پیاده‌سازی شده است.

ادغام این دو پروتکل تنها چند روز پس از آن اجرا شده است که نگه‌دارندگان توکن UNI به این پروپوزال رای مثبت دادند. پس از اعلام این خبر قیمت MATIC و UNI با رشد قابل توجهی همراه بوده‌اند. متیک رمز ارز شبکه پالیگان رکورد قیمت قبلی خود را شکست و تا اوج ۲.۷ دلار صعود کرد و اکنون به قیمت ۲.۶۳ دلار خرید و فروش می‌شود. قیمت UNI نیز با ۹.۳٪ افزایش نسبت به روز گذشته به ۱۶.۷ دلار رسیده است.

میهایلو بیلیچ هم‌بنیانگذار پالیگان در مصاحبه با کوین دسک اذعان داشت بلاکچین اتریوم یک سیستم اقتصادی بدون مرز را که برای همگان در دسترس است معرفی کرده است اما با افزایش استفاده از آن، نرخ کارمزدها عملا تعداد زیادی از کاربران را کنار می‌زند. نسخه یونی سواپ در پالیگان به حل این مشکل می‌پردازد.

وی اضافه کرد با این به‌روز رسانی کارمزدهای پایین‌تر برای تمام کاربران در دسترس خواهد بود.

یونی سواپ بزرگ‌ترین صرافی غیر متمرکز از لحاظ حجم معاملات است و تا پیش از این بر بستر ۲ راهکار مقیاس‌پذیری آربیتروم و اپتیمیسم نیز فعالیت می‌کرد. داده‌های Defillama نشان می‌دهد که حدود ۳۶.۹۴ میلیون دلار از سرمایه‌های قفل شده در یونی سواپ بر بستر آپتیمیسم و ۶۲.۴۵ میلیون دلار بر بستر آربیتروم قرار دارد. اما این اعداد در برابر سرمایه قفل شده این دکس در شبکه اصلی اتریوم (به میزان ۸.۷۴ میلیارد دلار) ناچیز هستند. پالیگان در زمان نگارش این خبر هفتمین زنجیره از لحاظ ارش کل قفل شده است.

نظر شما !!