صعود سخت سایپا در روز دوم/ جام حذفی، لیگ برتری‌های در انتظار این تیم‌ها

به گزارش “ورزش سه” در ادامه دور سوم جام حذفی فوتبال ایران، تیم سایپا توانست با نتیجه دو بر یک پاس همدان را مغلوب کرده و به مرحله بعدی صعود کند. گل‌های سایپا را در این دیدار عارف حاجی عیدی به ثمر رساند و مصطفی فرهادی گل حریف را به نام خود ثبت کرد.

ایمان سبز شیراز با چهار گل ابوذر کنگان را درهم کوبید. آرمان گهر سیرجان نیز با نتیجه دو بر صفر، داماش پارسه تهران را از پیش رو برداشت.

ون‌پارس اصفهان با ۷ گل ستارگان کرمانشاه را گلباران کرد و در بازی دو تیم اسلامشهری، آریو با یک گل شهید اورکی را از پیش رو برداشت.

دریای کاسپین بابل با نتیجه دو بر یک شهدای بابلسر را برد و در آخرین دیدار، هرنگ جوان بستک و شهرداری همدان پس از ۱۲۰ دقیقه تلاش به تساوی بدون گل رضایت دادند و تیم همدانی در ضربات پنالتی با نتیجه ۵ بر ۴ حریفش را از پیش رو برداشت و به مرحله بعد راه یافت.

در پایان مرحله سوم، مس شهربابک، فجرسپاسی شیراز، خوشه طلایی ساوه، بعثت کرمانشاه، چادرملو اردکان، پارس جنوبی، استقلال ملاثانی، ون‌پارس اصفهان، دریای کاسپین، سایپا، استقلال خوزستان، شهرداری همدان، آرمان گهر سیرجان، ایمان سبز شیراز، آریو اسلامشهر، راهی دور بعد شدند. دور چهارم جام حذفی با حضور تیم‌های لیگ برتری قرعه‌کشی خواهد شد.

نظر شما !!