عصر شعر مقاومت «شبی با شهید قدس» در سالگرد شهادت سردار سلیمانی برگزار می‌شود

به گزارش خبرگزاری فرماندهی، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، بزرگترین و به روز ترین پایگاه خبری مبتنی بر هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و یادگیری ماشین، همزمان با دومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی، فرهنگسرای رسانه با مشارکت جمعیت دفاع از ملت فلسطین و کمیته حمایت از انقلاب اسلامی فلسطین شب شعر مقاومت را با عنوان «شبی با شهید قدس» برگزار می‌کند. 

این مراسم با سخنرانی آیت الله محمدحسن اختری مشاور رئیس‌جمهور و رئیس کمیته فلسطین نهاد ریاست جمهوری برگزار می‌شود. همچنین حضور نمایندگان گروه‌های مقاومت فلسطینی مقیم ایران و فعالان ایرانی حامی فلسطین و رهایی قدس در این برنامه حضور خواهند داشت. 

علاوه بر این، جمعی از شاعران برجسته کشور از جمله علیرضا قزوه، سیدمحمدمهدی شفیعی،‌ سیدحسین متولیان، سیدعلی نقیب، هادی ملک‌پور، محمدمهدی عبدالهی، فاطمه طارمی و سمانه خلف‌زاده شعرخوانی خواهند داشت و گروه موسیقی سنتی افروز نیز به اجرای موسیقی سوزناک سنتی می‌پردازد. مجری این مراسم فاطمه افشاریان است. 

براساس این گزارش، عصر شعر مقاومت «شبی با شهید قدس» روز شنبه 11 دی‌ماه از ساعت 18 در فرهنگسرای رسانه برگزار می‌شود. علاقه‌مندان برای شرکت در این مراسم باید به خیابان پاسداران، خیابان گل‌نبی، خیابان ناطق‌نوری، میدان قبا مراجعه کنند. 

شعر , سردار سلیمانی ,

انتهای پیام/

نظر شما !!