فدراسیون فوتبال فرانسه به فیفا شکایت کرد

فدراسیون فوتبال فرانسه به خاطر مردود اعلام شدن گل دقایق پایانی تیم‌ملی این کشور مقابل تونس در جام جهانی ۲۰۲۲ به فیفا شکایت کرد.

به گزارش ایسنا و به نقل از رویترز، فدراسیون فوتبال فرانسه چهارشنبه شب اعلام کرد که به دلیل این که گل آنتوان گریزمان در دقایق پایانی دیدار با تونس، پس از پایان بازی در VAR مورد بررسی قرار گرفت و پذیرفته نشد، به فیفا شکایت می‌کند.

گریزمان در دقیقه ۸ وقت‌های تلف شده با یک ضربه والی گل زد اما گل او مردود شد چرا که گریزمان در لحظه ارسال شوامنی در موقعیت آفساید قرار داشت.

فدراسیون فوتبال فرانسه در بیانیه‌ای نوشت: “ما در حال نوشتن شکایتی هستیم که به نظرمان‌، گل گریزمان به اشتباه رد شده است. این شکایت باید تا ۲۴ ساعت پس از بازی پر شود.”

البته فدراسیون فوتبال فرانسه مشخص نکرد که این شکایت به خاطر اشتباه داور در اعلام آفساید گریزمان بوده یا این که به دلیل مردود اعلام شدن آن پس از سوت پایان بازی بوده است.

به گزارش ایسنا، تیم‌ملی فوتبال فرانسه دیشب (چهارشنبه) در دور سوم و پایانی مرحله گروهی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر مقابل تونس با یک گل شکست خورد اما با وجود این شکست با ۶ امتیاز و تفاضل گل بهتر نسبت به استرالیا به مرحله یک هشتم نهایی این رقابت‌ها صعود کرد.


تماشاخانه


ببینید| کاغذ سفید در دست معترضان چینی به چه معناست؟
ببینید| کاغذ سفید در دست معترضان چینی به چه معناست؟

logo-vid


ببینید| نگاه متفاوت مجید واشقانی به فشاری که روی بازیکنان تیم ملی در جام جهانی بود


logo-vid
فیلم های دیگر

15 سال پیش در چنین روزی

نظر شما !!