فرار از کابوس جریمه/ پرسپولیس مطالبات بوژیدار را پرداخت کرد

به گزارش “ورزش سه”، باشگاه پرسپولیس 72 ساعت زودتر از موعد مقرر موفق شد مطالبات بوژیدار رادوشوویچ را پرداخت کند و از کابوس جریمه در پرونده گلر کروات جان سالم به در ببرد.

روز گذشته 250 هزار یورو از دستمزد باقی مانده دروازه‌بان دوم پرسپولیس در دوران برانکو ایوانکوویچ پرداخت شد و به حساب رادوشوویچ نیز نشست. باشگاه پرسپولیس باتوجه به ریسک عملیات بانکی به دلیل تحریم، زودتر اقدام به پرداخت کرد اما در این خصوص مشکلی به وجود نیامد و پول به دست بوژیدار رسید.

پرسپولیس از طریق یک صرافی در لندن توانست 250 هزار یورو را منتقل کند و در حالی که این عملیات دشواری به نظر می‌رسید اما در موعد مقرر پول در حساب گلر کروات نشست و به نظر می‌رسد در مطالبات بعدی هم پرسپولیس همین مسیر را طی کند. این در شرایطی است که قرمزها ابتدا امیدوار بودند از طریق مطالبات در فیفا بتوانند این مطالبات را پرداخت کنند اما فیفا موافقت نکرد.

باشگاه پرسپولیس دو ماه بعد باید 200 هزار به رادوشوویچ پرداخت کند و به فاصله دو ماهه اقساط بعدی نیز فرا خواهند رسید.

در صورت دیرکرد، باشگاه پرسپولیس 200 هزار یورو جریمه خواهد شد تا مجموع مطالبات از 850 هزار یورو به بیش از یک میلیون دلار افزایش یابد.

این در حالی است که رادوشوویچ 866 هزار یورو از پرسپولیس حکم داشت که با پنج درصد سود سالیانه بابت دیرکرد به 900 هزار یورو رسیده بود اما او بخشی از مطالبات خود را بخشید و بر سر پرداخت اقساطی هم توافق کرد تا پرسپولیس فرصت مطلوبی برای عبور از این پرونده داشته باشد.

بوژیدار رادوشوویچ در گفتگوی کوتاه با “ورزش سه” پرداخت قسط اول قراردادش را تائید کرد.

نظر شما !!